Intrygujące anomalie czasowe w Assassin’s Creed: Unity

Studio Ubisoft udostępniło bardzo intrygujący zwiastun gry Assassin’s Creed: Unity, który przedstawia anomalie czasowe. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie akcja podczas II wojny światowej.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Zespół Ubisoft przygotował dla fanów intrygujący materiał filmowy, który wprowadza nowy patent do serii Assassin’s Creed. Mowa tutaj o anomaliach czasowych, dzięki którym przed twórcami otwiera się szereg dodatkowych możliwości. Głównie za sprawą osadzenia akcji gry w okresie II wojny światowej.

Assassin’s Creed: Unity pojawi się na rynku pod koniec przyszłego miesiąca na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Autorzy zdecydowali się urozmaicić jego promocję i opublikowali chyba najbardziej kontrowersyjny zwiastun od miesięcy. Ubisoft, tak zakładam, odkrywa karty i pokazuje, że marka Assassin’s Creed może również trafić do okresu II wojny światowej. Jak powszechnie wiadomo, jest to bardzo pożądany przez fanów tej marki okres.

Poniżej prezentujemy rzeczony materiał wideo. Nie wiadomo jak często główny bohater gry, Arno Dorian, będzie mógł przenosić się do innych okresów historycznych. Czekamy na premierę i kolejne, konkretne informacje w tej sprawie.

Written By
More from Patryk

inFamous: Second Son na szczycie listy przebojów w Wielkiej Brytanii

UK Video Game Chart to cotygodniowa lista najczęściej wybieranych gier w branży....
Read More