Intro z PSX może rozpoczynać Wasze filmy z Share Factory na PlayStation 4

Share Factory otrzyma okolicznościową aktualizację z okazji 20-lecia marki PlayStation. Od teraz każdy Wasz film będzie mógł być rozpoczynany znanym i legendarnym intrem z konsoli PlayStation!

Oryginalny motyw intra z pierwszego PlayStation został wprowadzony do aplikacji Share Factory. Od teraz Wasze filmy zmontowane w tym oprogramowaniu będą mogły być rozpoczynane własnie motywem z PSXa. W ramach darmowej aktualizacji oprogramowanie Share Factory otrzymało mnóstwo elementów nawiązujących właśnie do ery pierwszego PlayStation. Wszyscy Ci, którzy montują swoje filmiki własnie w Share Factory mogą bezpłatnie pobrać sentymentalne ”bajery” i zamieszczać je w swoich produkcjach.

Otrzymamy aż cztery outra i tyle samo wstępów, ponadto dostaniemy opcjonalne tła, aż 11 klipów tytułowych, 8 przejść a na dokładkę aż 26 naklejek. Spory zestaw, dzięki któremu filmy montowane przez Was będą się wyróżniać na tle całej konkurencji YouTube.

Poniżej możecie zobaczyć materiał wideo przedstawiający świetne intro, jedno z wielu, które możemy wykorzystywać w swoich materiałach. Dźwięk odpalania PlayStation po dziś dzień wywołuje u mnie ”ciarki”, a jak jest w Waszym przypadku?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=TC_IetMVCoc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55f29e858f1e968801f0efbf”]

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima prezentuje aktualną formę Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Hideo Kojima, twórca gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, opublikował...
Read More