Interaktywny materiał wideo przedstawiający Dying Light

Studio Techland udostępniło w sieci interaktywne wideo dotyczące gry Dying Light. Wideo przedstawia nowe fragmenty rozgrywki w świecie owładniętym przez zombies.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Wszyscy gracze wyczekujący premiery Dying Light mogą już teraz wybrać się do wypełnionej zombie kwarantanny dzięki “Test Your Survival Skills” – interaktywnemu materiałowi opartemu na faktycznej rozgrywce z gry.

W najnowszym materiale wideo gracze mogą sami zdecydować, w jaki sposób chcą wypełnić zleconą misję. Dodatkowo na swej drodze gracze mają szansę odblokować oryginalne ilustracje pochodzące prosto z gry Techlandu, które to zawierają podpowiedzi dotyczące przeciwników i mechaniki rozgrywki.

Filmik można odtwarzać wielokrotnie, za każdym razem wybierając nową drogę, jak również dokonując innych wyborów i eksplorując różne strategie dostępne w grze. Dzięki publikacji gracze już teraz mogą dowiedzieć się, jak najlepiej radzić sobie z zagrożeniami czyhającymi w ogarniętym epidemią mieście Harran.

Materiał zatytułowny “Test Your Survival Skills” jest dostępny w języku angielskim i obsługuje napisy w języku polskim. Filmik do wglądu graczy poniżej.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 zostanie wydane przez firmę Cenega

Firma Cenega zostanie oficjalnym dystrybutorem gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4...
Read More