Inon Zur autorem motywu głównego gry Fallout 4

Inon Zur autorem muzyki w grze Fallout 4. Premiera jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xbox One i pecetach, ale Wy już teraz możecie usłyszeć motyw główny gry.

Firma Bethesda postanowiła nieco charakterystycznie poprowadzić marketing gry, wielu napisałoby, że nawet ekstrawagancko. W okresie, gdy inni twórcy zasypują graczy dziesiątkami screenów, trailerami oraz materiałami z rozgrywki twórcy Fallout 4 są bardziej subtelni. Dziś w sieci pojawił się specjalny materiał wideo z udziałem Inon Zura, który odpowiada za muzykę w najnowszej odsłonie serii.

Poniżej możecie zobaczyć i posłuchać, jak Inon Zur gra motyw przewodni z gry Fallout 4. Kompozytor specjalnie zasiadł przy fortepianie, aby dla milionów oczekujących na premierę gry graczy zagrać tak zwany ”main theme”. Autor utworu wyznaje, że muzyka ma uzmysłowić graczom dramat wojny, postapokalipsy i trudów życia w świecie Fallout 4.

Poniżej możecie posłuchać oryginalnego wykonania, który znajdzie się w grze, jak również autora przy fortepianie. Fallout 4 pojawi się na rynku już z dniem 10 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One i pecetach. Tytuł wzbudza duże emocje wśród graczy, czy Wy również czekacie na niego z niecierpliwością?

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Fallout to seria postapokaliptycznych komputerowych gier fabularnych stworzona przez studio Interplay Entertainment oraz w późniejszym okresie studio Bethesda. Chociaż akcja osadzona jest w XXII i XXIII wieku, retrofuturystyczne realia i oprawa graficzna nawiązują do powojennej kultury Ameryki lat 50 ubiegłego stulecia. Pierwsza odsłona serii zadebiutowała na rynku w roku 1997 na PC.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=khTwu14CXcA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=27&v=xn8fQMRsaqU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

E3 2015 – dziś pierwszy gameplay z gry Rise of the Tomb Raider

Dziś na targach E3 2015 ma zostać ujawniony pierwszy gameplay z gry...
Read More