Innowacyjny gameplay w grze Assassin’s Creed Victory?

Assassin’s Creed Victory to najnowsza odsłona serii Assassin’s Creed od studia Ubisoft. Gra pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Marka Assassin's Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.
Marka Assassin’s Creed zabierała nas w wiele okresów historycznych, między innymi Wojna Secesyjna oraz pirackie Karaiby.

Firma Ubisoft od dłuższego czasu pracuje nad grą Assassin’s Creed Victory. Wiktoriańskie klimaty Londynu mogą być bardzo interesujące dla graczy, ale producent nie ogranicza się tylko i wyłącznie do zmiany okresu i miejsca akcji gry.

Z CV jednego z pracowników Ubisoftu wynika, że w najnowszej odsłonie serii zostaną wprowadzone innowacyjne rozwiązania w kwestii samej rozgrywki. Daniel Palix, bo o jego CV mowa, ujął nowe standardy i schematy rozgrywki w następujący sposób – ”innowacyjny asymetryczny gameplay”. Czego zatem spodziewać się po Assassin’s Creed Victory?

Prawda jest taka, że Ubisoft nawet oficjalnie nie zapowiedziało gry Assassin’s Creed Victory. W zeszłym roku nastąpił wyciek informacji i w sieci pojawiło się kilka screenów z gry. Czym zatem będzie ”innowacyjny asymetryczny gameplay”?

Z pewnością Ubisoft szuka rozwiązań łączących konsole stacjonarne z urządzeniami mobilnymi (przypadek skrzyń z Assassin’s Creed Unity). Na ten moment nic w kwestii rozgrywki nie zostało oficjalnie ujawnione, więc czeka nas z pewnością większa prezentacja na E3 2015.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/assassins_creed_unity/news/assassins_creed_victory_may_feature_innovative_asynchronous_gameplay.html]

Tego jeszcze nie było w serii Assassin's Creed!
Tego jeszcze nie było w serii Assassin’s Creed!
Written By
More from Patryk

PlayStation 4 – premiera w Japonii już za kilka godzin

Japonia szykuje się na premierę PlayStation w swoim kraju. Sony organizuje ogromną...
Read More