Injustice: Gods Among Us 2 zostało zapowiedziane?

Injustice: Gods Among Us to bijatyka z bohaterami komiksów DC w rolach głównych. Tytuł trafił na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz w odświeżonej wersji na PlayStation 4. Wygląda na to, że gra doczeka się kontynuacji.

Chcielibyście zagrać w kolejną odsłonę Injustice: Gods Among Us? Joker po raz kolejny będzie miał przechlapane?
Chcielibyście zagrać w kolejną odsłonę Injustice: Gods Among Us? Joker po raz kolejny będzie miał przechlapane?

Wygląda na to, że już wkrótce możemy oczekiwać kolejnej odsłony gry Injustice: Gods Among Us. Informacje te wypływają z tegorocznych targów WonderCom, które odbyły się na terenie Kalifornii. Podczas panelu dyskusyjnego na temat marki Batman, padły słowa na temat domniemanej kontynuacji bijatyki NetherRealm. Tytuł miałby trafić na rynek jeszcze w tym roku i wspierać premierę Batman: Arkham Knight. Oficjalnie nie podano żadnych konkretów, danych dotyczących platform docelowych oraz daty premiery. Coś jest jednak na rzeczy, ponieważ zapowiedź odbyła się podczas niejako święta dla wszystkich fanów twórczości DC.

Pierwsza odsłona gry trafiła na rynek w roku 2013 i odniosła komercyjny sukces. Injustice: Gods Among Us swoją charakterystyką zbliżone jest do Mortal Kombat, ale nie ma tutaj tyle przemocy oraz krwi. Tytuł uzyskał 78 punktów na serwisie Metacritic, co można postrzegać jako bardzo wysoki wynik. Warto również przypomnieć, że odświeżona wersja gry została wydana również na PlayStation 4. Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun tej gry w wersji na nową konsolę Sony. Jesteście zainteresowani taką kontynuacją?

 

Written By
More from Patryk

Sony zdecydowało się obniżyć cenę PlayStation 4

Firma Sony zdecydowała się na obniżkę ceny konsoli PlayStation 4. Na terenie...
Read More