Informacje na temat bety Deep Down

Deep Down to gra z gatunku action- RPG studia Capcom przy współpracy z SCE Japan Studio. Gra jest tworzona z myślą o możliwościach najnowszej konsoli Sony, PlayStation 4. Tytuł ten ma działać na nowym silniku Panta Rhei. Deep down będzie produkcją opartą na modelu free- to- play(aby móc zagrać, nie musimy płacić).

Czy Deep Down podbije serca posiadaczy PlayStation 4?

Beta Deep Down miała być dostępna już w lutym, lecz została przesunięta. Na kiedy? Najbliższy termin jaki podają twórcy to lato tego roku. Kazunori Sugiura, czyli producent gry napisał na Twitterze, że zdaje sobie sprawę, że gracze już długo czekają na tę produkcję i jednocześnie poprosił, by poczekali jeszcze trochę. Mimo tego studio Capcom nie podało dokładnej daty startu beta testów. Wiadomo jedynie, że więcej informacji ukaże się już w czerwcu. Wydaję się, że idealnym miejscem, aby posiąść więcej informacji na temat tej produkcji będą zbliżające się targi E3. W ramach swego rodzaju przeprosin twórcy udostępnili dwa nowe screeny. Rzućcie okiem.

Deep Down łączy w sobie elementy science- fiction oraz fantasy. Akcja umiejscowiona jest w roku 2094, ale całość polega na podróżach w przeszłość, gdzie możemy szukać skarbów i walczyć z potworami, czyli chleb powszedni dla fanów gier typu RPG. Rozgrywka w Deep Down została stworzona z myślą o sieciowej kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Wcielamy się w bohaterów(standardowo wojownik, rycerz, mag itd.) i zapuszczamy się w podziemia, które mają być generowane losowo. Deep Down ma odznaczać się rozbudowanymi funkcjami sieciowymi, podobno będziemy mogli wzywać na pomoc innych graczy oraz pożyczać od siebie różne przedmioty. Gra zostanie oparta na modelu free- to- play, nie trzeba wnosić opłat by zagrać, lecz mają w niej pojawić się także mikropłatności, czyli że niektóre przedmioty, czy inne opcje mogą zostać odblokowane jedynie poprzez uiszczenie wpłaty.

[dzięki- DualShockers]
More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- do PlayStation Store trafi motyw inspirowany grą

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More