inFamous: Second Son – zwiastun edycji kolekcjonerskiej

Sucker Punch napisało kolejny zwiastun inFamous: Second Son, które to zmierza na PlayStation 4. Treścią prezentacji jest edycja kolekcjonerska, w której znajdziecie niesamowite gadżety związane powiązane z grą, między innymi kurtkę!

infamoussecondson-banner

 

Poniższy materiał wideo pokazuje, czego możemy się spodziewać po edycji kolekcjonerskiej inFamous: Second Son. Zainteresowani złożeniem zamówienia przedpremierowego otrzymają garść gadżetów, między innymi futerał na pudełko w kształcie kurtki, otwieracz do butelek, trzy przypinki, kolekcjonerski pieniążek, dodatkową misję w formie DLC oraz czapkę głównego bohatera. Musicie przyznać, że całość robi wrażenie, a wartość gadżetów dodatkowych jest porządna, najciekawiej prezentują się trzy przypinki. Szkoda tyko, że kurtka nie jest autentycznych rozmiarów, wtedy to po naszych ulicach z pewnością chodziłoby wielu głównych bohaterów produkcji Sucker Punch.

Podobnie jak w poprzednich częściach serii, gracz przejmuje kontrolę nad bohaterem posiadającym nadnaturalne moce. Głównym protagonistą gry jest Delsin Rowe, młody mieszkaniec Seattle, którego nadnaturalne moce spodobały się władzom miasta, toteż jego życie zamienia się w nieustanną walkę z przedstawicielami lokalnych władz. Jego głównym atutem jest ogień i wprawne posługiwanie się tym żywiołem. Delsin nie potrafi latać, ale wprawne posługiwanie się wentylacją, czy kanałami pozwala mu dostać się w wyznaczone miejsca na mapie. Sama rozgrywka polega na eksploracji otoczenia i walce. Gry z serii InFamous cechują się dynamiczną akcją i wspomaganiem się nadnaturalnymi mocami, to z kolei wpływa na efektowność rozgrywki. W grze odwiedzimy cyfrową wersję miasta Seattle, które zostało zaprojektowane od podstaw w oparciu o klasyczną architekturę XX wieku, jak również elementy science-fiction. 

inFamous: Second Son już w przyszłym miesiącu będzie dostępne w oficjalnej sprzedaży. Do tego czasu musicie zdecydować się, jaką wersję gry preferujecie, tym nie mniej speszcie się, ponieważ kolekcjonerskie wydawnictwo jest w ograniczonej ilości, decydujecie się?

Written By
More from Patryk

Naughty Dog koncentruje się na Uncharted 4: A Thief’s End, na The Last of Us 2 musimy jeszcze poczekać

Firma Naughty Dog aktualnie koncentruje się tylko i wyłącznie nad Uncharted 4:...
Read More