inFamous: Second Son z nową galerią screenów

inFamous: Second Son to projekt studia Sucker Punch, który zmierza na konsolę PlayStation 4. Twórcy opublikowali w sieci nowe zdjęcia z rozgrywki. Po świetnej serii materiałów prezentujących cyfrową wersję Chicago, przyszła pora na grafiki koncepcyjne.

infamoussecondson-banner

 

Podobnie jak w poprzednich częściach serii, gracz przejmuje kontrolę nad bohaterem posiadającym nadnaturalne moce. Głównym protagonistą gry jest Delsin Rowe, młody mieszkaniec Seattle, którego nadnaturalne moce spodobały się władzom miasta, toteż jego życie zamienia się w nieustanną walkę z przedstawicielami lokalnych władz. Jego głównym atutem jest ogień i wprawne posługiwanie się tym żywiołem. Delsin nie potrafi latać, ale wprawne posługiwanie się wentylacją, czy kanałami pozwala mu dostać się w wyznaczone miejsca na mapie. Sama rozgrywka polega na eksploracji otoczenia i walce. Gry z serii InFamous cechują się dynamiczną akcją i wspomaganiem się nadnaturalnymi mocami, to z kolei wpływa na efektowność rozgrywki. Twórcy ze studia Sucker Punch postanowili podzielić się z graczami nową, ciekawą galerią szkiców koncepcyjnych, które pokazują wstępną wizję projektantów. Poniższe grafiki posłużyły za wzory do projektów lokacji, które zwiedzimy w grze. Przypomnę tylko, iż mamy do czynienia z cyfrową wersją Chicago. Motywy przesiąknięte fantastyką łączą się tutaj z elementami dzisiejszej architektury. Cyfrowa wizja miasta będzie ciekawie oświetlona, w pewnych miejscach czuć będziemy ząb czasu, w innych zaś przepych nowoczesnej techniki.

inFamous: Second Son jest dostępny tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Gra zostanie wydana jeszcze w tym roku, obstawiam że przed okresem letnim. Szykuje się ciekawa gra przepełniona wizualnymi doznaniami na najwyższym poziomie, jak również akcją w pełnym tego słowa znaczeniu, zainteresowani?

in1 in2 in3 in4 in5 in6

Written By
More from Patryk

Driveclub – zobaczcie fenomenalne zwiastuny użytkowników Photo Mode

Fani nie odpuszczają i nadal są zachwyceni grą DriveClub i rozwijają ten...
Read More