inFamous: Second Son sprzedał się w ilości miliona egzemplarzy

inFamous: Second Son to gra akcji wyprodukowana na konsolę PlayStation 4, która debiutowała 21 marca. Serwis IGN donosi, jakoby w dziewięć dni po premierze, gra sprzedała się w ilości miliona egzemplarzy.

infamous-second-son-logo-banner-12_06

 

Sewis IGN donosi, jakoby gra inFamous: Second Son odniosła spektakularny sukces tak komercyjny, jak i finansowy. Tytuł trafił na konsolę PlayStation 4 w marcu, dziewięć dni po premierze gra trafiła w ręce miliona graczy. Takie informacje upubliczniło Sony Computer Entertainment Australia. Wynik ten wynosi szpilę na rekordowy pułap i czyni z niej najszybciej sprzedającą się odsłonę serii. Co ciekawe, gra wyprzedziła nawet świetne The Last of Us, które w podobnym okresie nie zdołało sprzedać się w takiej ilości egzemplarzy. Jednakże Delsin Rowe, bohater gry inFamous: Second Son ma jeszcze sporo do nadrobienia względem Killzone: Shadow Fall. Guerilla Games udało się trafić już do 2.1 miliona graczy, co jest absolutnie świetnym wynikiem jeżeli chodzi o PlayStation 4. 

[info]Głównym protagonistą gry jest Delsin Rowe, młody mieszkaniec Seattle, którego nadnaturalne moce spodobały się władzom miasta, toteż jego życie zamienia się w nieustanną walkę z przedstawicielami lokalnych władz. Jego głównym atutem jest ogień i wprawne posługiwanie się tym żywiołem. Delsin nie potrafi latać, ale wprawne posługiwanie się wentylacją, czy kanałami pozwala mu dostać się w wyznaczone miejsca na mapie. Sama rozgrywka polega na eksploracji otoczenia i walce. Gry z serii InFamous cechują się dynamiczną akcją i wspomaganiem się nadnaturalnymi mocami, to z kolei wpływa na efektowność rozgrywki.[/info]

Written By
More from Patryk

Sebastien Loeb Rally Evo śmiga po trasach w Walii

Sebastien Loeb Rally Evo to jedna z najciekawiej zapowiadających się gier rajdowych...
Read More