inFamous: Second Son – nowy, fascynujący spot reklamowy

inFamous: Second Son nie pozwala nam o sobie zapomnieć. Gra akcji od studia Sucker Punch jest topowym projektem na konsolę PlayStation 4. Na oficjalnym kanale PlayStation dostępny jest już najnowszy spot reklamowy gry.

infamoussecondson-banner

Seattle w wersji cyfrowej jeszcze nigdy nie było tak ciekawe. Już niebawem wybierzecie się tam dzięki produkcji Sucker Punch, która zmierza na platformę PlayStation 4. Mowa tutaj o inFamous: Second Son. W sieci opublikowano najświeższy spot reklamowy gry, który adresowany jest do graczy ze Stanów Zjednoczonych. Nie przeszkadza to jednak w rzuceniu nań okiem. Delsin Rowe w swoim stylu – szybko, groźnie i arogancko. Gra trafi do sprzedaży już 21 marca, jesteście gotowi na wysokie temperatury?

Nie tak dawno informowałem na łamach serwisu o kwadransie z grą. Sony najwyraźniej nie zwalnia i sukcesywnie buduje hype w sercach fanów. Gra kontynuuje założenia poprzedniczek. Protagonista gry włada żywiołem ognia i dymu. Umiejętności pozwalają mu na eksplorację otoczenia w niespotykany dotąd sposób. W inFamous: Second Sondzięki żywiołom będziemy mogli dostać się na najwyższe budynki w łatwy i przyjemny sposób. Zamieniając się w dym, skorzystamy z pobliskiej wentylacji. Korzystając z ognia stoczymy starcia z lokalną władzą. Na uznanie zasługuje również cyfrowa projekcja miasta Seattle, które zostało zaprojektowane od podstaw w oparciu o klasyczną architekturę XX wieku, jak również elementy science-fiction. Czekamy na pierwsze oceny i recenzje gry. Jestem jednak spokojny o poziom tej gry. Sucker Punch jak dotąd spełniało wymagania graczy.

Written By
More from Patryk

W sieci udostępniono gameplay z DmC Devil May Cry: Definitive Edition

W sieci udostępniono gameplay z gry DmC Devil May Cry: Definitive Edition,...
Read More