inFamous: Second Son – kwadrans z Delsinem Rowe

inFamous: Second Son to gra akcji przygotowana przez studio Sucker Punch. Produkcja dostępna jest tylko na PlayStation 4. Podobnie jak w poprzednich częściach serii, gracz przejmuje kontrolę nad bohaterem posiadającym nadnaturalne moce. W sieci udostępniono piętnastominutowy fragment rozgrywki.

infamoussecondson-banner

Właściciele PlayStation 4 i sympatycy marki inFamosu powinni spać spokojnie. Premiera inFamous: Second Son już 21 marca tego roku. Twórcy z Sucker Punch postanowili umilić graczom oczekiwanie i opublikowano kwadrans rozgrywki. Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę nieźle. Jest to jedna z gorętszych premier tej części roku na PlayStation 4. Najbardziej imponuje mi ogrom miasta i zasięg generowania otoczenia. Już w pierwszej scenie, gdy Delsin stoi na dachu wieżowca, możemy podziwiać cyfrowe Seattle. Zwróćcie uwagę z jaką łatwością możemy się przemieszczać, eksplorować pobliskie otocznie. Duży wpływ na to mają nadnaturalne moce głównego bohatera.Przypomnę tylko, że akcja gry ma miejsce na terenie miast Seattle i częściowo przylegającym do niego zalesionym terenie.

Delsin w przeciwieństwie do bohatera poprzednich odsłon nie koniecznie musi wspinać się na wieżowce. Protagonista inFamous: Second Son może zamienić się w dym, tym samym przedostać się do pobliskiej wentylacji i to mu ułatwia sprawę. Przeciwnikami w grze będą głównie jednostki policyjne, jak również oddziały S.W.A.T. Warto też eliminować wszelkie środki inwigilacji – kamery, czujniki i monitoring. Rozgrywka jest więc wielopoziomowa, ale nastawiona na wartką akcję i rozwałkę. 

inFamous: Second Son dostępny jest tylko na PlayStation 4. Jakiś czas temu informowałem was również o edycji kolekcjonerskiej gry – dostępność tylko poprzez zamówienie przed premierowe. Twórcy liczą na wsparcie fanów i korzystanie z opcji Share w PlayStation 4. Kto z was ma pomysł na ciekawą eksplozję? Wrzucajcie je w sieć!

Written By
More from Patryk

Bloodborne – kolejna porcja screenów z gry

W sieci pojawiły się kolejne screeny z gry Bloodborne na PlayStation 4....
Read More