Impreza w Battlefield 4 zaczyna się dzisiaj!

Ten weekend upłynie Wam pod znakiem Battlefield 4, a to z okazji eventu, który gwarantuje podwojone punkty doświadczenia każdemu właścicielowi konta Premium.

battlefield-4 logo

Jeszcze w grudniu ubiegłego roku miała rozpocząć się okolicznościowa impreza w Battlefield 4, na której gracze mogli liczyć na podwójnie liczone punkty doświadczenia zdobyte w boju. DICE przełożyło event na dzień dzisiejszy, a więc już od wczesnych godzin porannych powinniście ”kosić” podwojone punkty doświadczenia za uczestnictwo w cyfrowych bataliach. Powodów tej decyzji nie znamy, ale nie oficjalnie mówi się, iż wpłynęła na to decyzja o wycofaniu ze sprzedaży w Chinach. Po części jest to też skutek zapchanych i niestabilnych serwerów wspierających rozgrywki sieciowe w Battlefield 4. 

Event zaczął się od wczesnych godzin porannych i gwarantuje uczestnikom podwojone XP za każdego gracza, który polegnie od Waszych pocisków na polu bitwy. Okolicznościowe bonusy obowiązują przez cały weekend, do późnych godzin wieczornych w niedzielę. DICE stara się podreperować wypełnioną błędami wersję gry na PlayStation 4, za wpadki przeprasza. Jeżeli jesteście w posiadaniu tejże gry, to dla Was weekend się już rozpoczął, a spędzicie go przy dźwiękach wystrzeliwanych pocisków. Dajcie znać jak Wam poszło!

Written By
More from konadmin

Rzuć okiem na wypasioną wersję Final Fantasy X-2 HD

Square Enix szykuje się do premiery długo oczekiwanego Final Fantasy X-2 HD....
Read More