Impreza LEGO Video Games już w ten weekend we Wrocławiu

W najbliższy weekend, we Wrocławiu, pojawią się bohaterowie gier z serii LEGO. Impreza dotycząca gier z serii LEGO odbędzie się we wrocławskim Magnolia Park.

Gry z serii LEGO sprzedały się w nakładzie przekraczającym sto milionów egzemplarzy.
Gry z serii LEGO sprzedały się w nakładzie przekraczającym sto milionów egzemplarzy.

Macie plany na ten weekend? Jesteście z Wrocławia lub okolic? Interesujecie się grami z serii LEGO? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobre wiadomości.

Już w ten weekend, 29 i 30 listopada, we wrocławskim Magnolia Park odbędzie się impreza LEGO Video Games, na którą serdecznie zapraszane są dzieci oraz ich rodzice. W trakcie będzie imprezy można wspólnie pograć na PlayStation 4 w takie tytuły jak LEGO Hobbit, LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Przygoda Gra Wideo oraz najnowszą część serii – LEGO Batman 3: Poza Gotham. Ponadto, młodsi uczestnicy imprezy będą mogły spróbować swoich sił w turniejach i rywalizować o tytuł Mistrza LEGO Video Games.

Jest to część cyklu imprez LEGO Video Games organizowanych w całej Polsce przez firmę Cenega. Następne z nich odbywać się będą w kolejne weekendy we wskazanych poniżej miastach w godzinach 10:00-18:00 w sobotę i niedzielę.

  • 08-09.11 – Warszawa – Arkadia
  • 15-16.11 – Gdańsk – Galeria Bałtycka
  • 22-23.11 – Poznań – Galeria Malta
  • 29-30.11 – Wrocław – Magnolia Park
  • 06-07.12 – Katowice – Silesia City Center
  • 13-14.12 – Lublin – Galeria Olimp
  • 20-21.12 – Kraków – Galeria Krakowska

Warto również wspomnieć o tym, iż w każdym centrum handlowym, gdzie będą odbywać się imprezy, w dany weekend będzie można nabyć gry z serii LEGO z rabatem -20%. Oferta obejmuje sieć sklepów Empik, Media Markt oraz Saturn.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Gobliny vs Gnomy, czyli zapowiedziano dodatek do Hearthstone: Heroes of Warcraft

Firma Blizzard Entertainment, w trakcie imprezy BlizzCon, zapowiedziała dodatek do karcianej gry...
Read More