Impreza LEGO Video Games już w ten weekend w Lublinie

Szykuje się kolejna weekendowa impreza z serii Lego Video Games. Tym razem firma Cenega zaprasza wszystkich zainteresowanych do Lublina.

Gry z serii LEGO sprzedały się w nakładzie przekraczającym sto milionów egzemplarzy.
Gry z serii LEGO sprzedały się w nakładzie przekraczającym sto milionów egzemplarzy.

Już w najbliższy weekend, czyli 13 i 14 grudnia, w lubelskiej Galerii Olimp odbędzie się impreza LEGO Video Games, na którą zapraszamy dzieci i ich rodziców. W jej trakcie będzie można wspólnie zagrać na PlayStation 4 w takie tytuły jak LEGO Hobbit, LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Przygoda Gra Wideo oraz najnowszą część serii – LEGO Batman 3: Poza Gotham. Co więcej, najmłodsi uczestnicy imprezy będą mogli spróbować swoich sił w turniejach i rywalizować o tytuł Mistrza LEGO Video Games.

Warto przypomnieć, iż jest to część cyklu imprez LEGO Video Games organizowanych w całej Polsce, a następne z nich odbywać się będą w kolejne weekendy we wskazanych poniżej miastach w godzinach 10:00-18:00 w sobotę i niedzielę.

Co ciekawe, w każdym centrum handlowym, w którym będą odbywać się imprezy, w dany weekend będzie można nabyć gry z serii LEGO z rabatem -20%. Oferta obejmuje sieć sklepów Empik, Media Markt oraz Saturn.

[informacja prasowa]

Czujcie się zaproszeni!
Czujcie się zaproszeni!
Written By
More from Patryk

Premiera Endless Legend na komputerach osobistych

Dziś na polskim rynku ma miejsce premiera niezależnej strategi Endless Legend, którą...
Read More