Impreza LEGO Video Games już w ten weekend w Lublinie

Szykuje się kolejna weekendowa impreza z serii Lego Video Games. Tym razem firma Cenega zaprasza wszystkich zainteresowanych do Lublina.

Gry z serii LEGO sprzedały się w nakładzie przekraczającym sto milionów egzemplarzy.
Gry z serii LEGO sprzedały się w nakładzie przekraczającym sto milionów egzemplarzy.

Już w najbliższy weekend, czyli 13 i 14 grudnia, w lubelskiej Galerii Olimp odbędzie się impreza LEGO Video Games, na którą zapraszamy dzieci i ich rodziców. W jej trakcie będzie można wspólnie zagrać na PlayStation 4 w takie tytuły jak LEGO Hobbit, LEGO Marvel Super Heroes, LEGO Przygoda Gra Wideo oraz najnowszą część serii – LEGO Batman 3: Poza Gotham. Co więcej, najmłodsi uczestnicy imprezy będą mogli spróbować swoich sił w turniejach i rywalizować o tytuł Mistrza LEGO Video Games.

Warto przypomnieć, iż jest to część cyklu imprez LEGO Video Games organizowanych w całej Polsce, a następne z nich odbywać się będą w kolejne weekendy we wskazanych poniżej miastach w godzinach 10:00-18:00 w sobotę i niedzielę.

Co ciekawe, w każdym centrum handlowym, w którym będą odbywać się imprezy, w dany weekend będzie można nabyć gry z serii LEGO z rabatem -20%. Oferta obejmuje sieć sklepów Empik, Media Markt oraz Saturn.

[informacja prasowa]

Czujcie się zaproszeni!
Czujcie się zaproszeni!
Written By
More from Patryk

Czym jest Poziom Legendy z dodatku The Following do gry Dying Light?

Poziomy Legendy – 250 nowych poziomów. Nowa funkcjonalność w Dying Light: The Following...
Read More