Imponujące statystyki imprezy Intel Extreme Masters 2015 Katowice

W sieci pojawiły się oficjalne statystyki dotyczące imprezy Intel Extreme Masters 2015 Katowice. Gracze stanęli na wysokości zadania i należy im się szacunek.

iem 2015 1_pk

IEM 2015 Katowice ustanowiło nowe rekordy, jeżeli mowa o zaangażowaniu graczy podczas transmisji e-sportowych na Twitch.tv. W sieci pojawiły się oficjalne statystyki tej imprezy, która odbywała się kilkanaście dni temu w naszym kraju.

W zeszłym miesiącu setki graczy zjechało do Katowic, aby móc oglądać i kibicować najlepszym zawodnikom w taki gry jak League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, FIFA 14, jak również Starcraft II. Obecnych na miejscu było około 100 tysięcy widzów, ale aktywnych na Twitch.tv o wiele więcej. Okazuje się, że około milion ludzi śledziło poczynania grających na IEM 2015 w Katowicach.

Poniżej możecie rzucić okiem na szczegółową statystykę dotyczącą aktywności graczy. Piorunujące wrażenie robi aktywność na Twitchu, gdzie ponoć łączna ilość godzin spędzonych na oglądaniu imprezy w sieci to 28 milionów godzin. Nie gorsze statystyki dotyczą platformy YouTube, gdzie odnotowano ponad 5 milionów odsłon związanych z IEM 2015 Katowice oraz ponad 72 miliony minut spędzonych na oglądaniu materiałów dotyczących tej imprezy.

E-sport rośnie zatem w siłę, ale to dobrze, bo rozwija również naszą branżę oraz kraj. Dobrze się czyta wpisy i statystyki dotyczące wspaniałych imprez organizowanych na naszej ziemi, które dodatkowo biją rekordy branżowe.

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/esl-s-iem-katowice-2015-breaks-viewership-records/1100-6426476/]

iem_expo katowice

Written By
More from Patryk

Half-Life 2: Update za darmo na Steamie na PC

Fani gry Half-Life 2 przygotowali odświeżoną wersję gry, która jutro zadebiutuje bezpłatnie...
Read More