Imperium Lego coraz większe – The Hobbit

W atrakcyjny świat Lego twórcom Traveller’s Tale udało się przekuć już niemal wszystko… Sympatycznymi ludzikami Lego walczyliśmy już mieczami świetlnymi w Gwiezdnych Wojnach, żeglowaliśmy jako karaibscy piraci, walczyliśmy w krainie Chima, czuwaliśmy nad losami miasta Gotham jako Batman, czarowaliśmy w Hogwarcie, żonglowaliśmy super mocami w Marvelu. Ostatnio najpopularniejsze było wcielenie się postaci Drużyny Pierścienia w zabawkowe ludziki. Teraz czas przyszedł na Shire i historię opisaną w Hobbicie.

LEGO.com_Hobbit

Seria Lego to bardzo sprytny i wychowawczy sposób na zaznajomienie najmłodszych z tematyką serii, które w swoim oryginale mogą być dla nich niestosowne. Widzieliście zbliżenie Azoga w najnowszej, drugiej części Hobbita w kinach? Można się przestraszyć jako dorosły. W świecie Lego wszystko jest bardziej przystępne, cukierkowe i niewinne. Dla rodziców to koniec kłopotów – dziecko chce poznać historie Batmana? Proszę bardzo, zagraj w Lego Batman i poznasz jego przygody i historie. Wilk syty i owca cała.

Każdy chrzestny i chrzestna wie, że seria Lego to wspaniały prezent na każdą okazję i gwarancja zadowolenia obdarowującego. Nawet jeśli młodziak średnio zainteresowany jest światem Gwiezdnych Wojen to ludziki Lego same w sobie będą dla niego zawsze atrakcją. Zwłaszcza, że gra posiada fantastyczny tryb kooperacji i grać można we dwie osoby na jednym ekranie.

Już na wiosne ukazuje się najnowsza wersja serii Lego – The Hobbit, która opowiadać będzie historię z książki Tolkiena i filmu tworzonego w częściach przez Petera Jacksona na jej podstawie. W grze kierować będziemy przede wszystkim Bilbo, ale wykorzystamy też specjalne umiejętności Gandalfa i całej drużyny Thorina. Zagramy również na najnowszej generacji konsol – gra ukaże się na PS3, PS4, XBOX 360 i XBOX One!

Do zobaczenia na stepach Śródziemia już wkrótce!

Written By
More from konadmin

Wiedźmin 2 oszczędzi nasze portfele…

...dosłownie, a to za sprawą CD-Projektu który to wyda grę której wartość...
Read More