Imperium Lego coraz większe – The Hobbit

W atrakcyjny świat Lego twórcom Traveller’s Tale udało się przekuć już niemal wszystko… Sympatycznymi ludzikami Lego walczyliśmy już mieczami świetlnymi w Gwiezdnych Wojnach, żeglowaliśmy jako karaibscy piraci, walczyliśmy w krainie Chima, czuwaliśmy nad losami miasta Gotham jako Batman, czarowaliśmy w Hogwarcie, żonglowaliśmy super mocami w Marvelu. Ostatnio najpopularniejsze było wcielenie się postaci Drużyny Pierścienia w zabawkowe ludziki. Teraz czas przyszedł na Shire i historię opisaną w Hobbicie.

LEGO.com_Hobbit

Seria Lego to bardzo sprytny i wychowawczy sposób na zaznajomienie najmłodszych z tematyką serii, które w swoim oryginale mogą być dla nich niestosowne. Widzieliście zbliżenie Azoga w najnowszej, drugiej części Hobbita w kinach? Można się przestraszyć jako dorosły. W świecie Lego wszystko jest bardziej przystępne, cukierkowe i niewinne. Dla rodziców to koniec kłopotów – dziecko chce poznać historie Batmana? Proszę bardzo, zagraj w Lego Batman i poznasz jego przygody i historie. Wilk syty i owca cała.

Każdy chrzestny i chrzestna wie, że seria Lego to wspaniały prezent na każdą okazję i gwarancja zadowolenia obdarowującego. Nawet jeśli młodziak średnio zainteresowany jest światem Gwiezdnych Wojen to ludziki Lego same w sobie będą dla niego zawsze atrakcją. Zwłaszcza, że gra posiada fantastyczny tryb kooperacji i grać można we dwie osoby na jednym ekranie.

Już na wiosne ukazuje się najnowsza wersja serii Lego – The Hobbit, która opowiadać będzie historię z książki Tolkiena i filmu tworzonego w częściach przez Petera Jacksona na jej podstawie. W grze kierować będziemy przede wszystkim Bilbo, ale wykorzystamy też specjalne umiejętności Gandalfa i całej drużyny Thorina. Zagramy również na najnowszej generacji konsol – gra ukaże się na PS3, PS4, XBOX 360 i XBOX One!

Do zobaczenia na stepach Śródziemia już wkrótce!

Written By
More from konadmin

Garść informacji na temat Microsoft Surface

Microsoft to kopalnia złota XXI wieku. Kto by pomyślał, że Bill Gates...
Read More