IMGN.PRO i byli twórcy Wiedźmin 3: Dziki Gon pracują nad grą Seven

Kolejni producenci gier zdecydowali się przejść na ”niezależność” i tworzyć mniejszy tytuł. Tym razem twórcy gry Kholat oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon rozpoczęli prace nad Seven.

IMGN.PRO oraz byli współpracownicy CD Projekt RED rozpoczynają prace nad nowym projektem. Mowa tutaj o grze Seven, która właśnie ujrzała światło dzienne. Tytuł nieco mniejszego kalibru, ale ambicji mu odmówić nie sposób.

Fool’s Theory to nowe studio byłych twórców gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ich pierwszym projektem, wraz z firmą IMGN.PRO jest gra Seven. Będzie to gra RPG z otwartym światem w ujęciu izometrycznym. Futurystyczny świat ma się jednak wyróżniać na tle innych gier tego typu, bowiem gracz będzie mógł przemieszczać się po nim za pomocą parkouru.

Warto dodać, że Fool’s Theory już teraz zapowiadają, że otrzymamy ogromny, w pełni otwarty świat, w którym to spędzimy dziesiątki, jak nie setki godzin. To ciekawe i warto się Seven przyglądać. Na dzień dzisiejszy możecie zobaczyć dwa screeny i nic ponadto. Trzeba poczekać na trailer gry bądź pierwszy gameplay.

Warto się tylko cieszyć, że część ekipy Wiedźmin 3: Dziki Gon znalazła nowe zatrudnienie i organizuje się wokół nowego projektu.

[dzięki – http://seven-game.com/en/]

seven 2

seven3

[interaction id=”556897501c915e9c5647a260″]

Written By
More from Patryk

Lara Croft piękniejsza na PlayStation 4

Tomb Raider: Definite Edition jest ostatnimi dniami głównym tematem wałkowanym w mediach....
Read More