Ile zajmuje obiegnięcie mapy w grze Fallout 4?

W sieci pojawił się kolejny gameplay z gry Fallout 4. Tym razem pewien fan gry zdecydował się przedstawić innym graczom, w jakim czasie można przejść z jednego końca mapy na drugi.

Jak dotąd firma Bethesda zajmuje się głównie promowaniem oprawy artystycznej gry Fallout 4 i wypowiadaniem się na temat jakości wykonania scenariusza. Na temat rozgrywki wiemy wiele, ale nie wszystko i na pewno nie to, z jak dużym obszarem wirtualnego środowiska gry mamy do czynienia. Dziś pewien fan gry zdecydował się opublikować na serwisie Vimeo filmik przedstawiający wycieczkę z jednego końca mapy na drugi.

Szybko okazuje się, że całą mapę da się pokonać pieszo w ciągu 10 minut. Bardzo możliwe, że nie jest to pewnie wynik, którego spodziewaliby się fani. Obszar gry Fallout 4 jest zauważalnie mniejszy niż chociażby w kultowym  The Elder Scrolls V: Skyrim, GTA V czy w całkiem popularnym Wiedźmin 3: Dziki Gon. Należy jednak pamiętać, że o sile gry Fallout 4 zadecydują również różnego rodzaju podziemia, bunkry oraz tajemnicze lokacje.

Mam nadzieję, że najnowszy Fallout nas zaskoczy swoimi tajemnicami oraz wykonaniem poszczególnych miejscówek. Progres względem poprzedniej odsłony serii jest zauważalny, a czasem warto mieć zwarty, wypełniony po brzegi zawartością świat gry, aniżeli ogromne, ale puste przestrzenie, jak w innych grach wideo tego typu.

Do sklepowego debiutu gry Fallout 4 pozostał już niecały tydzień. Gra studia Bethesda trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One we wtorek 10 listopada.

[efsflexvideo type=”vimeo” url=”https://vimeo.com/144626633″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Mafia 3 już prawie oficjalnie – Take Two Interactive rejestruje domeny gry

Mafia 3 to jedna z tych zapowiedzi, o których myśląc ciarki przechodzą...
Read More