Ile zajmie ukończenie Obcy: Izolacja?

Obcy: Izolacja to survival horror, za który odpowiedzialne jest studio Creative Assembly. Wydawcą natomiast jest SEGA. Twórcy podkreślają, że w ich najnowszej produkcji najważniejszy będzie klimat i to głównie ten aspekt będzie wzbudzał poczucie strachu u grających. Zainteresowani?

Tytuł ten powinien zainteresować fanów survival horrorów. Czy Obcy: Izolacja odniesie sukces na miarę Outlasta?

Obcy: Izolacja pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360 i komputerach osobistych. Tytuł ma zadebiutować 7 października tego roku. Jak długa będzie rozgrywka na pokładzie Nostromo?

To na ile wystarczy nowa produkcja Creative Assembly zdradził Gary Napped, jeden z pracowników studia. Na łamach Angry Joe Show pan Napped powiedział, że gra wystarczy na kilkanaście godzin, zapewne na około 15. Podkreślił jednak, że spece w tej dziedzinie gier wideo skończą tę produkcję dużo szybciej i być może uda im się nawet nie spotkać tytułowego Obcego. Jest to ciekawa informacja i szczerze powiedziawszy już nie mogę się doczekać, aż pojawią się pierwsze recenzje z informacjami ile recenzentom zajęło ukończenie Obcego.

Obcy: Izolacja budzi wielkie zainteresowanie oraz nadzieję, nie tylko wśród fanów Obcego, ale również wśród wielbicieli gier o tematyce survival horror. Przemierzanie mrocznych korytarzy statku pewnie niejednego przyprawi o zawał serca.  Akcja w Obcy: Izolacja rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach, które znamy z pierwszej, kultowej części serii. Autorzy gry zaplanowali rozgrywkę nieco inaczej – nie stawiają na widowiskowe walki, a raczej elementy przetrwania. Naszym głównym celem będzie przeżycie na pokładzie Nostromo. Niejednokrotnie będziemy zmuszeni do ucieczki, czy cichego prześlizgnięcia się pomiędzy wrogami. Fachowcy z Creative Assembly stawiają przede wszystkim na klimat oraz na wszechobecne poczucie zagrożenia, które będzie towarzyszyć nam podczas przemierzania statku.

More from Mikołaj Ciesielski

Wiemy ile zajmie ukończenie Wolfenstein: The New Order

WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER TO KOLEJNA ODSŁONA LEGENDARNEJ SERII PIERWSZOOSOBOWYCH STRZELANIN. GRA...
Read More