Ile zajmie ukończenie Obcy: Izolacja?

Obcy: Izolacja to survival horror, za który odpowiedzialne jest studio Creative Assembly. Wydawcą natomiast jest SEGA. Twórcy podkreślają, że w ich najnowszej produkcji najważniejszy będzie klimat i to głównie ten aspekt będzie wzbudzał poczucie strachu u grających. Zainteresowani?

Tytuł ten powinien zainteresować fanów survival horrorów. Czy Obcy: Izolacja odniesie sukces na miarę Outlasta?

Obcy: Izolacja pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360 i komputerach osobistych. Tytuł ma zadebiutować 7 października tego roku. Jak długa będzie rozgrywka na pokładzie Nostromo?

To na ile wystarczy nowa produkcja Creative Assembly zdradził Gary Napped, jeden z pracowników studia. Na łamach Angry Joe Show pan Napped powiedział, że gra wystarczy na kilkanaście godzin, zapewne na około 15. Podkreślił jednak, że spece w tej dziedzinie gier wideo skończą tę produkcję dużo szybciej i być może uda im się nawet nie spotkać tytułowego Obcego. Jest to ciekawa informacja i szczerze powiedziawszy już nie mogę się doczekać, aż pojawią się pierwsze recenzje z informacjami ile recenzentom zajęło ukończenie Obcego.

Obcy: Izolacja budzi wielkie zainteresowanie oraz nadzieję, nie tylko wśród fanów Obcego, ale również wśród wielbicieli gier o tematyce survival horror. Przemierzanie mrocznych korytarzy statku pewnie niejednego przyprawi o zawał serca.  Akcja w Obcy: Izolacja rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach, które znamy z pierwszej, kultowej części serii. Autorzy gry zaplanowali rozgrywkę nieco inaczej – nie stawiają na widowiskowe walki, a raczej elementy przetrwania. Naszym głównym celem będzie przeżycie na pokładzie Nostromo. Niejednokrotnie będziemy zmuszeni do ucieczki, czy cichego prześlizgnięcia się pomiędzy wrogami. Fachowcy z Creative Assembly stawiają przede wszystkim na klimat oraz na wszechobecne poczucie zagrożenia, które będzie towarzyszyć nam podczas przemierzania statku.

More from Mikołaj Ciesielski

Ubisoft przedstawia piękno Londynu na nowym trailerze Assassin’s Creed: Syndicate

Choć firma Ubisoft jest często krytykowana przez graczy na całym świecie, to...
Read More