Ile smoków pokonali wszyscy gracze Dragon Age: Inkwizycja?

W sieci pojawiła się bardzo interesująca infografika dotycząca ilości pokonanych smoków w grze Dragon Age: Inkwizycja przez wszystkich grających graczy.

Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.
Dragon Age: Inkwizycja to największy projekt z gatunku RPG, nad którym pracowało studio BioWare.

Firma BioWare opublikowała w sieci bardzo ciekawą infografikę obrazującą łączną ilość smoków zabitych przez graczy w grze Dragon Age: Inkwizycja na konsolach stacjonarnych oraz komputerach osobistych.

Nawiązując do sprawozdania producenta gry, to podczas rozgrywki w Dragon Age: Inkwizycja na wszystkich platformach pokonano aż 2, 602, 377 smoków. Oczywiście uczynili to wszyscy gracze podpięci do internetu w trakcie zabawy. Statystyki pokazują, iż najmniej wymagającym przeciwnikiem był smok Fereldan Frostback, zaś za najmocniejszego przeciwnika w grze uważa się potężnego smoka The Highland Ravengera. Co ciekawe, studio BioWare podało do oficjalnej wiadomości, że 58 procent smoków zostało zabitych w regionie Orlais.

Dragon Age: Inkwizycja zostało bardzo dobrze ocenione przez recenzentów na całym świecie. Tytuł może się pochwalić średnią na Metacritic (PlayStation 4) na poziomie 89 punktów.

Poniżej możecie zobaczyć infografikę przygotowaną przez producenta gry z wyszczególnionymi informacjami na temat smoków. Waszym zdaniem, który z nich jest najsilniejszy?

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/dragon-age-inquisition-players-have-killed-over-2-6-million-dragons/]

Który ze smoków jest najsilniejszy?
Który ze smoków jest najsilniejszy?
Written By
More from Patryk

Ujawniono season pass do gry Fallout 4 z dodatkami DLC

Firma Bethesda ujawniła zawartość oraz cenę przepustki sezonowej do gry Fallout 4...
Read More