Ile potrwa gra Wiedźmin 3: Dziki Gon?

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. CD Projekt RED wyda ją na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Przedstawiciel CD Projekt RED rozmawiał ostatnio z redakcją Polygon. Fabian Mario Doehla zdecydował się wypowiedzieć na temat długości gry, tak konkretnych przypadków, jak również średniej długości zabawy.

CD Projekt RED razem ze swoimi testerami stara się wypracować średnią długość gry, ale nie jest to takie łatwe. Każdy gracz gra w nieco inny sposób i ceni sobie inne aspekty rozgrywki. Ostatnio w sieci pojawił się speedrun, a więc wynik najszybszego przejścia gry z pomijaniem walki oraz dialogów (25 godzin). Z drugiej strony mamy słowa twórców, którzy uważają że w Wiedźmin 3: Dziki Gon można spędzić nawet do 200 godzin.

Fabian Mario Doehla nie jest w stanie konkretnie odpowiedzieć, jak długa będzie to gra. CD Projekt RED zależy na głębi rozgrywki i otwartości świata gry. Tytuł ma zachęcać do ponownej rozgrywki. Jeden gracz może cenić sobie tylko wątek fabularny, a więc faktycznie spędzi kilkadziesiąt godzin z grą. Drugi może odkrywać świat Wiedźmin 3: Dziki Gon i rozwiązywać liczne zadania poboczne.

Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC już 19 maja tego roku. Na blogu jest dostępna obszerna wiki gry, do której odnośnik widnieje poniżej.

[dzięki – http://www.polygon.com/2015/4/14/8406525/witcher-3-length-how-long-wild-hunt]

witcher_3_geralt_gif

Written By
More from Patryk

Mocny zwiastun premierowy Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection otrzymało kolejny, tym razem premierowy, zwiastun. Tytuł...
Read More