Ile miejsca na dysku zajmuje gra Assassin’s Creed Syndicate?

Przed premierą gry Assassin’s Creed Syndicate pojawiły się informacje na temat jej wielkości, a dokładnie ilości miejsca na dyskach twardych konsoli, którą produkcja Ubisoftu zajmuje.

Na Xbox Store pojawiła się informacja o ciężarze gry Assassin’s Creed Syndicate. Edycja na Xbox One zajmować będzie około 40 GB danych, a więc większego zaskoczenia nie ma, bowiem już Assassin’s Creed Unity zajmowało podobną ilość miejsca na dysku HDD konsoli Xbox One. Trzeba jeszcze przygotować się na niewielki patch po premierze gry Ubisoftu, ale lepiej już teraz wiedzieć, ile miejsca wygospodarować na konsoli.

Oczywiście ilość wymaganego miejsca wersji Assassin’s Creed Syndicate na konsoli PlayStation 4 bądź też komputerach PC nie będzie różnić się znacząco od Xbox One. Na PlayStation Store nadal widnieje informacja, która została umieszczona po dodaniu gry do oferty, że Asassin’s Creed Syndicate wymaga minimum 50 GB wolnego miejsca na dysku. Nadal czekamy na opublikowanie oficjalnych wymagań sprzętowych gry na PC.

Assassin’s Creed Syndicate zabierze nas do industrialnego Londynu. Tytuł ma wprowadzić kilka znaczących usprawnień do rozgrywki oraz nowych elementów. Brutalna walka wręcz, jazda powozami, pogonie na dachach pociągów, linka pomocnicza, czy sztylety do rzucania, to wszystko pojawi się w najnowszej odsłonie cyklu Ubisoftu o asasynach. Oczywiście grafika stoi na stosunkowo wysokim poziomie, jest porównywalna do jakości z Assassin’s Creed Unity.

Tytuł zadebiutuje już 23 października na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach, jesteście zainteresowani tą grą?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=3kGHHMc5dqE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

Geraltowi będzie rosła broda z upływem czasu w Wiedźmin 3: Dziki Gon

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry Wiedźmin 3: Dziki...
Read More