Ile kosztuje sklepowa wersja Samsung Gear VR?

Dzisiejszego dnia dużo mówi się i pisze o gadżetach wirtualnej rzeczywistości. Wiemy już sporo o grach na Oculus Rift, a teraz poznaliśmy cenę konkurencyjnego Samsung VR.

Wiemy już, ile będzie kosztować sklepowa edycja sprzętu PlayStation VR. Są to całkiem duże pieniądze, porównywalne z ceną konsoli PlayStation 4. Wiemy też, jakie gry będziemy mogli ograć na Oculus Rift, choć tutaj ostatecznej ceny produktu konsumenckiego jeszcze nie poznaliśmy. Wiemy również, że sklepowa edycja Samsung Gear VR będzie stosunkowo tanim sprzętem dla każdego, bo wyceniono go na 99 dolarów. Jesteście zaskoczeni?

Samsung Gear VR jest stosunkowo tanie, albowiem nie jest aż tak ambitnym i rewolucyjnym sprzętem jak konkurencja. Sprzęt zapowiedziano w Kalifornie podczas imprezy Oculus Connect. Warto podkreślić, iż gogle wirtualnej rzeczywistości Samsunga mogą współpracować z wszystkimi smartphone’ami tego producenta z roku 2015. Do działania zatem potrzebujecie nie tylko gogli, ale również telefonu tego producenta. Oczywiście jeżeli posiadacie dla przykładu urządzenie Samsunga, to cena nie powinna Was odstraszyć.

Rolą urządzenia Samsung Gear VR jest promocja najnowszego urządzenia tego producenta, mianowicie Samsung Galaxy Note 5. Firma chce połączyć marketing obu gadżetów, aby spróbować wypromować swoje urządzenie wirtualnej rzeczywistości. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć konsumenckiego zestawu, który już niebawem pojawi się w sklepach. Całość wygląda całkiem stylowo i schludnie, myślę że może być to interesująca ciekawostka dla gadżetomaniaków, jak sądzicie?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/samsung-gear-vr-cena-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/samsung-gear-vr-cena-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/samsung-gear-vr-cena-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/samsung-gear-vr-cena-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/samsung-gear-vr-cena-5.jpg”]

[interaction id=”55f7e93c8f1e9688010d3126″]

Written By
More from Patryk

Ile miejsca na dysku zajmuje dodatek DLC Serce z Kamienia?

Wszyscy grający w grę Wiedźmin 3: Dziki Gon z wypiekami na twarzy...
Read More