Ile gra Wiedźmin 3: Dziki Gon zajmie miejsca na dyskach PlayStation 4 oraz Xbox One?

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje na temat wymaganej wielkości miejsca na dysku konsoli, potrzebnej na instalację gry.

witcher 3 banner

Wszyscy czekamy na wielką premierę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł pojawi się na konsolach stacjonarnych oraz PC już 19 maja tego roku. Dziś możecie się zapoznać na naszym blogu o grach z informacjami na temat wielkości gry, czyli miejsca, jakie zajmować będzie ona na dyskach konsoli

W przypadku gry na konsolę Xbox One gracze powinni przygotować tylko nieco ponad 25 GB na dysku. Co więcej, w sieci pojawiają się już doniesienia, że po faktycznej instalacji gry tytuł zajmuje 30,4 GB pamięci na dysku. Z pewnością jest to efekt aktualizacji. Stosunkowo niewiele, co może cieszyć graczy z większą biblioteką gier.

Witcher3 xbox one

Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli PlayStation 4 będzie zajmować dokładnie 35 GB na dysku. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wersji gry na komputery osobiste. Tytuł w tych obu przypadkach waży tyle samo. Należy jednak pamiętać, że liczby te nie obejmują aktualizacji, które dosyć często wprowadzane są tuż po premierze gry, bądź wraz z nią (day one patch).

Witcher3PS4

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już ukończony i trafia do tłoczni. Gracze czekają na tę wielką premierę, a ja tymczasem polecam sprawdzić wiki gry na naszym blogu o grach – link poniżej.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/04/16/the-witcher-3-wild-hunts-download-size-on-xbox-one-revealed/]

Witcher3XboxOne-763x1024

Written By
More from Patryk

E3 2014 – premierowy zwiastun Forza Horizon 2!

Na targach E3 w Los Angeles, podczas konferencji Microsoftu, zaprezentowano premierowy zwiastun...
Read More