Ile czasu zajmuje ukończenie gry Rise of the Tomb Raider?

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Rise of the Tomb Raider na Xbox One. Przed debiutami takich gier często zadajemy sobie pytanie, na ile godzin wystarczy nam ten tytuł?. W tym przypadku przygoda Lary Croft?

Dziś dowiedzieliśmy się, ile czasu będziemy musieli poświęcić na ukończenie gry Rise of the Tomb Raider na konsoli Xbox One. Tytuł niezwykle oczekiwany i fajnie byłoby pocieszyć się nim nieco dłużej, aniżeli zwykłymi grami od konkurencyjnych firm.

Okazuje się, że Rise of the Tomb Raider rzeczywiście będzie wyczerpującą grą, której linia fabularna ma trwać ponad dwadzieścia godzin. Tutaj mowa oczywiście o szybkim przechodzeniu gry, ale jeżeli tylko ktoś zechce ukończyć Rise of the Tomb Raider w pełni i zebrać wszystkie sekrety oraz wypełnić zadania poboczne, to zarezerwujcie sobie nawet do pięćdziesięciu godzin. Crystal Dynamics wywiązuje się zatem z obietnic i zamierza zadebiutować z największymi jak dotąd przygodami Lary Croft.

”Wszystko zależy od tego w jaki sposób chcecie grać w Rise of the Tomb Raider. Przebrnięcie przez główną historię zajmie Ci około 15-20 godzin, ale można oczekiwać podwojenia tego czasu przy zbieraniu wszystkich sekretów oraz przy odkrywaniu każdego grobowca.” – przedstawiciel Crystal Dynamics.

Gra Rise of the Tomb Raider na Xboksie ukaże się w Europie już 13 listopada. Na komputery osobiste gra trafi na początku 2016, a na PlayStation pod koniec przyszłego roku. Ostatnio w sieci pojawiło się również mnóstwo materiałów wideo z gry oraz oficjalny bundle pack, to również polecam sprawdzić. A więc jak, jesteście zainteresowani Larą Croft na Xbox One?

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Tomb Raider to seria gier komputerowych, komiksów, opowieści oraz filmów opowiadających o przygodach fikcyjnej archeolog Lary Croft. Pierwsza części serii ukazała się w 1996, od tego roku seria stała się dochodową marką wykorzystującą różne media, zaś Lara stała się jedną z głównych ikon przemysłu gier komputerowych. Co ciekawe, w 2006 roku znalazła się w Księdze rekordów Guinnessa, gdzie została określona jako „bohaterka gry komputerowej, która odniosła największy sukces w realnym życiu” (Most Successful Human Videogame Heroine)[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/lara-croft-deviantart.jpg”]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Uncharted 4: A Thief’s End – rzućcie okiem na zwiastun w polskiej wersji językowej

Polski oddział PlayStation opublikował zwiastun zwiastun Uncharted 4: A Thief’s End. Jest...
Read More