Hyrule Warriors – twórcy prezentują fragmenty rozgrywki czarodziejką

Firma Nintendo opublikowała nowe materiały z gry Hyrule Warriors. Tym razem możemy sprawdzić, jak w akcji radzi sobie pewna piękna czarodziejka. Gra dostępna tylko na Nintendo Wii U.

Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.
Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.

Autorzy gry Hyrule Warriors, firma Omega Force wespół z Nintendo opublikowali w sieci nowy zwiastun. Materiał obrazuje nam fragmenty rozgrywki jedną z postaci dostępnych w grze, tym razem mowa o czarodziejce.

Lena jest jedną z kobiecych postaci dostępnych w Hyrule Warriors. Schemat rozgrywki w jej wykonaniu opiera się głównie o walkę przy użyciu sztuki magicznej. Panna potrafi panować nad żywiołem burzy i piorunów, co na polu bitwy robi niesamowite wrażenie. Co więcej, Lena jest w stanie razić wrogów blokami. Jest to zupełnie nowa postać stworzona z myślą o tej grze. Dołączy ona do Zeldy oraz Impy, które powinniście znać z poprzednich odsłon serii The Legend of Zelda. Poniżej możecie rzucić okiem na jej sylwetkę, jak również filmik prezentujący bojowe zdolności.

Hyrule Warriors pojawi się na rynku we wrześniu tego roku. Miejmy nadzieję, że to tego czasu Nintendo w naszym kraju rozwinie skrzydła, ponieważ warto się tym tytułem zainteresować. Dostępność gry tylko na Nintendo Wii U.

1621410679 - Kopia
Lena to jedna z bohaterek Hyrule Warriors. Jej głównym atutem jest magia burzy i piorunów.

Written By
More from Patryk

Far Cry 4 w 2015 zabierze nas na Himalaje?

Eurogamer powołuje się na własne, anonimowe źródła, które donoszą o nowych ciekawostkach...
Read More