Hyrule Warriors – sześć minut walki na nowym wideo z gry

W sieci udostępniono kolejne materiały wideo z gry Hyrule Warriors, które to pojawi się na Nintendo Wii U. Link udowadnia nam, w jak świetny sposób radzi sobie z wrogami.

Nintendo Wii U jest jedną z konsol nowej generacji, która jako pierwsza trafiła na rynek. Posiada unikatowy kontroler z panelem dotykowym.
Nintendo Wii U jest jedną z konsol nowej generacji, która jako pierwsza trafiła na rynek. Posiada unikatowy kontroler z panelem dotykowym.

Nintendo opublikowało w sieci nowe materiały z gry Hyrule Warriors, która pojawi się na konsoli Wii U. Mowa tutaj o oddzielnej części serii Legend of Zelda, która kładzie nacisk na widowiskowe starcia z wrogami na większą skalę.

Na poniższych materiałach wideo możemy zaobserwować styl walki, który cechuje się szybkim operowaniem mieczem, oraz atakami obszarowymi. Hyrule Warriors to trójwymiarowa gra akcji, która umiejscowiona została w świecie Legend of Zelda. Tytuł czerpie inspiracje z takich marek jak Dynasty Warriors, będąc grą z gatunku hack’n’slash z widowiskowymi starciami. W trakcie rozgrywki zetrzemy rękawice ze zwykłymi wrogami, ale również z okolicznościowymi bossami, którzy będą trudniejsi do pokonania.

Produkcja jest jednym z pierwszych tytułów z Linkiem w roli głównej na Wii U. Nintendo najwyraźniej postanowiło oddać w ręce graczy odrobinę akcji, czego w Hyrule Warriors nie powinno zabraknąć. Właściciele Nintendo Wii U powinni być zainteresowani.

Written By
More from Patryk

Nowy, wielki zestaw PlayStation 4 trafia na rynek

Koncern Sony postanowił wypuścić na rynek kolejny zestaw z PlayStation 4. Tym...
Read More