Hyrule Warriors – groźna Impa na kolejnym zwiastunie promocyjnym gry

W sieci opublikowano kolejny trailer gry Hyrule Warriors. Tytuł trafi w tym roku na konsolę Nintendo Wii U, a jedną z głównych bohaterek będzie piękna Impa.

Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.
Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.

Firma Nintendo po raz kolejny udostępniła nowy materiał wideo z gry Hyrule Warriors. Ponownie w głównej roli obsadzono piękną i równie groźna Impę, która będzie jedną z grywalnych bohaterek podczas rozgrywki.

Impa do walki używa bardzo popularnej w Japonii naginaty. Bohaterka jest w stanie wyprowadzać szybkie oraz silne ataki, które godzą w wielu przeciwników na raz. W tej produkcji dostępnych będzie kilka grywalnych postaci. Każdy z grupki zawodników będzie dysponował zupełnie innym stylem walki, posługiwał się inną bronią oraz zaklęciami. Autorzy gry, studio Omega Force, rozwiązaniem tym pragną zapewnić nam bardziej rozbudowaną i ciekawszą zabawę na dłużej. 

Hyrule Warriors pojawi się na rynku we wrześniu tego roku. Miejmy nadzieję, że to tego czasu Nintendo w naszym kraju rozwinie skrzydła, ponieważ warto się tym tytułem zainteresować. Dostępność gry tylko na Nintendo Wii U.

Written By
More from Patryk

Darmowy motyw z gry Bloodborne dla subskrybentów PlayStation Plus

Twitter jest źródłem informacji na temat bezpłatnego motywu graficznego z gry Bloodborne...
Read More