Hyrule Warriors – autorzy prezentują schemat rozgrywki na nowym zwiastunie gry

Nintendo udostępniło najnowszy zwiastun promocyjny gry Hyrule Warriors. Tytuł dostępny będzie na konsoli Nintendo Wii U. Premiera jeszcze we wrześniu tego roku.

Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.
Legend of Zelda trafi również na Wii U. Legendarna marka jest bardzo oczekiwana przez graczy.

Tytuł ten dostępny będzie na Nintendo Wii U. Jest on mieszanką gier akcji z systemem wzorującym się na Dynasty Warriors. W sieci został opublikowany dłuższy materiał wideo prezentujący zasady rozgrywki oraz oprawę graficzną w najnowszej grze osadzonej w uniwersum The Legend of Zelda.

Autorzy ponadto naświetlili sylwetki bohaterów, w których wcielimy się podczas zabawy. Oczywiście główną personą będzie odziany w zielone szaty Link, ale u jego boku staną takie osobliwości jak piękna Impa, Zelda czy też czarodziejka Agitha. Warto podkreślić, że umiejętności wybranych bohaterów są będą bardzo zróżnicowane. Oznacza to, że każdy z dostępnych zawodników walczy w zupełnie inny sposób i korzysta z innych zaklęć, umiejętności oraz stylu walki. Deweloper z pewnością będzie próbował szafować protagonistami, aby gracza na dłuższą metę nie znudzić rozgrywką.

Na ten moment nie poznaliśmy dokładnej daty premiery gry. Firma Nintendo planuje wydać ją w tym roku, toteż najprawdopodobniej odbędzie się to po wakacjach. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie.

Written By
More from Patryk

Diablo III – firma Blizzard udostępnia premię do doświadczenia

Firma Blizzard udostępni premię do doświadczenia zdobywanego w grze Diablo III. Specjalna oferta...
Read More