Hunt: Horrors of the Gilded Age – nowa gra od studia Crytek zapowiedziana

Firma Crytek zapowiedziała właśnie nową markę, nad którą pracuje od dłuższego czasu. Hunt: Horrors of the Gilded Age pojawi się na komputerach osobistych i niezapowiedzianych jeszcze konsolach.

Firma Crytek odpowiada za Ryse: Son of Rome oraz znakomitą serię Crysis.
Firma Crytek odpowiada za Ryse: Son of Rome oraz znakomitą serię Crysis.

Wczoraj mieliśmy istny zalew ciekawych zapowiedzi, ale niemiecka firma Crytek dopiero dzisiaj pokazuje światu swoją nową markę. Będzie nią Hunt: Horrors of the Gilded Age, za produkcję kooperacyjnej gry akcji odpowiadają deweloperzy serii Darksiders. Tytuł ma zadebiutować na rynku komputerów osobistych i niezapowiedzianych jeszcze konsolach.

Gra jest przedstawicielem strzelanin trzecioosobowych, a jej miejscem akcji jest XIX wiek. Autorzy gry zapowiadają, że jest to tytuł przeznaczony do kooperacji, gdzie czterech graczy stanie do walki z przerażającymi potworami. Tytuł ten opowie nam historię pewnego łowcy, który zajmuje się tropieniem potworów znanych z legend oraz mitów. Crytek zapowiada, że przygotował system generowania losowej zawartości, toteż nigdy nie trafimy na tych samych przeciwników czy uzbrojenie, które rozsiane będzie po świecie gry.

Zamknięte beta testy gry rozpoczną się jeszcze w tym roku. Hunt: Horrors of the Gilded Age to pierwszy projekt Crytek USA Corp. które zostało założone przez członków zespołu Vigil Games. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie.

Written By
More from Patryk

Crystal Dynamics chwali się grafiką w Rise of the Tomb Raider

Technologia TressFX dała o sobie znać już w Tomb Raider: Definitive Edition,...
Read More