House of Wolves – 10 powodów dla których warto kupić najnowsze rozszerzenie do Destiny

House of Wolves to drugie i najnowsze rozszerzenie do gry Destiny. Wśród graczy wywołało wiele kontrowersji. Poniżej znajdziecie 10 powodów dla których wartko kupić tę grę.

Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?

 1. Misje fabularne

Po misjach, które pojawiły się w Dark Below wszyscy mogliśmy odczuć rozczarowanie. Pojawiły się tam 4 krótkie misje z nieciekawą historią przewodnią. W House of Wolves natomiast mamy do czynienia z fabułą, która potrafi zaciekawić. Lokacje i czynności których możemy się podjąć są różnorodne. Widać że Bungie postarało się o ten aspekt przy okazji drugiego rozszerzenia.

 1. Odmieniony End-game

Do tej pory przyzwyczajeni byliśmy do misji typu Raid. Było to najtrudniejsze i przy okazji najbardziej hojne zadanie jakie mogło nas spotkać w Destiny. Tym razem twórcy postawili na coś zupełnie innego. Dwa nowe tryby: Prison of Elders(reprezentujący PvE) i Trials of Osiris(PvP) zapewniają świeżość i urozmaicenie dla tych, którzy w Destiny widzieli już wszystko.

destiny mars

 1. Nowe wyposażenie

W House of Wolves przede wszystkim mamy do czynienia z nowymi rodzajami broni. Jest to czynnik, który zmusza nas do ciągłego powtarzania najtrudniejszych misji w Destiny. Drugie rozszerzenie dodatkowo wprowadza zupełnie nowy system ulepszania uzbrojenia. Wykonywanie najcięższych wyzwań pozwala zdobyć nam Etheric Light, dzięki któremu możemy ulepszyć zarówno nowo zdobyte.

 1. Możliwość ulepszenia „klasyków”

W poprzednim dodatku stara broń taka jak Suros, Ice Breaker itp. odchodziły w odstawkę na rzecz nowego wyposażenia. Dzięki House of Wolves możemy powrócić do naszego starego uzbrojenia. Rozszerzenia umożliwia ulepszenie każdej broni do maksymalnego poziomu zadawanych obrażeń.

 1. Raidowy set nie jest już konieczny

Celem end-game w Destiny było zdobycie setów raidów, które umożliwiały osiągnąć najwyższy poziom doświadczenia. Wszyscy przez to musieli nosić te same elementy wyposażenia. House of Wolves odchodzi od tej metody i pozwala graczom na ulepszenie dowolnego ekwipunku do maksymalnego poziomu punktów Defense.

destiny_house_of_wolves

 1. Patrole wracają w łaski

Po Dark Below byliśmy zostaliśmy przyzwyczajeni do tego, że nie musimy się starać, by zebrać surowce niezbędne do ulepszenia naszego wyposażenie. Najnowsze rozszerzenie powraca do pierwotnego systemu, co ma sprawia że misje typu Patrol, staną się bardziej zachęcające.

 1. Nowe statki

Destiny przyzwyczaiło nas do mniej istotnych dodatków, które mają charakter czysto estetyczny, nie wywierając żadnego wpływu na rozgrywkę. House of Wolves wprowadza nowe rodzaje statków, które bez wątpienia zaliczają się do tej grupy akcesoriów gracza.

 1. Niesamowity tryb Prison of Elders

Wspomniany tryb jest typowym wave shooterem, który charakteryzuje się poziomem trudności. Pełni rolę wyzwania drużynowego, które potrafi hojnie nas nagrodzić za ukończenie go.

 1. Weekendowy event pod tytułem Trials of Osiris

Tryb skierowany dla wszystkich fanów Iron Bannera. Jest to wymagający turniej PvP dla zgranych drużyn. Możemy w nim zdobyć oryginalne wyposażenie. Różnorodność tego trybu powinno zapewnić rozrywkę na całe miesiące.

destiny (8)

 1. Vestian Dynasty

Jest to wyjątkowa broń, którą możemy otrzymać podczas wykonywania misji fabularnych. Przypominający Glocka pistolet posiada niesamowitą szybkostrzelność. Skierowany jest dla wszystkich, którzy narzekają na brak ciekawych broni z obrażeniami typu Arc.

[Autor Piotr]

[interaction id=”5552063a1b78af66735ae9ea”]
Written By
More from Piotr Parchan

Jason Voorhees dołączy do ekipy Mortal Kombat w dodatku DLC

  NetherRealm Studios podało datę premiery pierwszego dodatku do Mortal Kombat X....
Read More