Horizon: Zero Dawn wychodzi z cienia – nowy zwiastun i piękne screeny

Paris Games Week to prezentacja najciekawszych gier, w tym również z obozu Sony, a może i głównie, bowiem japoński koncern przeprowadził na targach własną konferencję bogatą w hity.

Jedną z takich gier w mojej opinii jest absolutnie Horizon: Zero Dawn na PlayStation 4. Jeżeli czekam na jakieś gry przyszłego roku, to obok Final Fantasy XV jest to właśnie Horizon: Zero Dawn. Ten oryginalny tytuł spod długa Guerilla Games (seria Killzone) otrzymał wysokiej jakości screeny oraz nowy materiał wideo.

Twórca gry zdecydował się opowiedzieć nieco więcej o Horizon: Zero Dawn. W ten historii wcielimy się w młodą, niespełna dwudziestoletnią Eloy. Jest ona łowczynią maszyn w świecie przesiąkniętym klimatem futurystycznego science-fiction. Akcja gry przenosi gracza do w pełni otwartego świata, który będziecie mogli eksplorować na swój sposób. Guerilla Games przyznali również, że jest to największa produkcja, nad jaką dotychczas pracowali w studiu. Tytuł jest przygotowywany już od czterech lat i głównie z myślą o konsoli PlayStation 4.

Na mnie robi wrażenie nie tylko oprawa graficzna, choć głównie, ale przede wszystkim projekcja świata gry oraz elementy rozgrywki zaczerpnięte z gatunku RPG. Twórca podkreśla, że w Horizon: Zero Dawn każdy przedmiot ma znaczenie, po pokonanych maszynach zdobędziemy konkretne części, które użyjemy podczas craftingu. Podobnie zresztą jak rośliny rosnące w środowisku gry, wszystkie te przedmioty pomogą nam przygotowywać inne, przydatniejsze rzeczy podczas walki.

Poniżej możecie obejrzeć prezentację rozgrywki z gry Horizon: Zero Dawn oraz trzy screeny wysokiej jakości. Guerilla Games przygotowują niezwykle oryginalną grę, ja z pewnością się zainteresuję.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/horizon-zero-dawn-screens-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/horizon-zero-dawn-screens-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/horizon-zero-dawn-screens-4.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=qvI5AHu5Xao” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Zaprezentowano właśnie Rise of the Tomb Raider Xbox One Bundle Pack

W sieci pojawiły się najnowsze informacje na temat gry Rise of the...
Read More