Homefront: The Revolution żyje i ma się dobrze

Homefront: The Revolution to gra, która została zapowiedziana jeszcze w tamtym roki na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Tytuł powstaje i ma się bardzo dobrze mimo zmiany producenta.

Jedna z najciekawiej zapowiadających się strzelanin FPS na nowej generacji konsol.
Jedna z najciekawiej zapowiadających się strzelanin FPS na nowej generacji konsol.

Firma Deep Silver przejęła prawa do marki Homefront: The Revolution od studia Crytek, które w pewnym momencie przeżywało problemy finansowe. Tytuł zatem został przejęty przez inne studio, w tym przypadku Dambuster Studios, które potwierdza, że ten tytuł ma się całkiem dobrze a prace nad nim trwają pełną parą.

Maurice Tan, jeden z producentów gry, zamieścił wpis na forum NeoGAF, w którym postanowił uspokoić zniecierpliwionych fanów. Homefront: The Revolution rozwija się w dobrym tempie, tytuł pieczołowicie przygotowany do debiutu na konsolach stacjonarnych oraz PC.

Homefront: The Revolution już w zeszłym roku otrzymało bardzo efektowny gameplay. Tytuł ten wykorzystuje technologię Cry Engine, zatem gracze mogą oczekiwać bardzo wysokiej jakości oprawy graficznej. Dobrze więc wiedzieć, że mimo braku nowych, konkretnych materiałów na temat gry, jest ona rozwijana w zaciszu Dambuster Studios.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/homefront_the_revolution/news/homefront_the_revolution_will_not_be_vapourware_deep_silver_promises.html]

Homefront: The Revolution.
Homefront: The Revolution.

Written By
More from Patryk

Aktualizacja Pro Evolution Soccer 2016 w grudniu, będzie też edycja free to play

Pro Evolution Soccer 2016 otrzyma dość dużą aktualizację już w przyszłym miesiącu....
Read More