Hitman uderzy w 2012 roku

Hitman-Absolution-zapowiedz-small
Hitman-Absolution-zapowiedz-small

Square Enix oficjalnie zapowiedziało nową część serii traktującej o perypetiach Agenta 47 – Hitman: Absolution.

 Square Enix oficjalnie zapowiedziało nową część serii traktującej o perypetiach Agenta 47Hitman: Absolution. Będzie to już piąta odsłona kultowej serii, której twórcą jest zespół IO Interactive. Hitman uderzy jednak dopiero w 2012 roku, prawdopodobnie przed końcem świata.

Hitman: Absolution oznacza powrót kultowego Agenta 47 – zimnokrwistego płatnego zabójcy. Tym razem, jak zapowiadają twórcy gry, ma czekać na niego wyjątkowo ciężka przeprawa. Po zdradzeniu przez tych, którym ufał, ścigany przez policję i wszelkie służby specjalne Hitman ma trafić w sam środek tajemniczego, mrocznego spisku na skalę światową.

– Po raz pierwszy weźmiemy Agenta 47 w osobistą podróż, która pozwoli graczom poznać nowe części świata wg Hitmana – twierdzi reżyser gry, Tore Blystad – Będą to zarówno znane już fanom motywy, ale też nowe, zróżnicowane doświadczenia. Coś co z pewnością ucieszy cichych zabójców.

Absolution to pierwsza gra traktująca o „przygodach” Agenta 47 od ponad czterech lat. IO Interactive zamierza wykorzystać przy niej technologię Glacier 2. Gra zostanie zbudowana od podstaw na nowym silniku. Według zapowiedzi twórców, gracze dostaną w swe ręce „filmową opowieść z charakterystycznymi motywami oraz bardzo oryginalnym designem, połączonym z klasycznym gameplay’em z multum nowych funkcji, których wcześniej w Hitmanie nie było”.

Ekipa z IO Interactive wpuściła ostatnio do Internetu pierwszy króciutki trailer nowego Hitmana.

Gra ma niestety ukazać się dopiero w 2012 roku, zarówno w wersji na konsole Playstation 3, Xbox 360, jak i komputery PC.

 

 

Tags from the story
, ,
Written By
More from konadmin

Capcom zapowiada nową, multi branżową markę!

Jak silny wpływ na młodzież w Japonii ma anime wiemy wszyscy, autorzy...
Read More
Hitman-Absolution-zapowiedz-small

Square Enix oficjalnie zapowiedziało nową część serii traktującej o perypetiach Agenta 47 – Hitman: Absolution.

 " />