Hitman – nowe materiały z imprezy EGX 2015

W sieci pojawiły się nowe materiały z bardzo oczekiwanej gry studia IO Interactive jaką bez wątpienia jest najnowszy Hitman. Nagrania pochodzą z imprezy EBX 2015.

Square Enix opublikował dzisiaj materiał wideo nakręcony w trakcie imprezy EGX 2015, na której David Bateson, głos Agenta 47 z gry HITMAN, spotkał się z fanami.

Jaki jest nowy Hitman, wszyscy to widzą. Gra będzie dystrybuowana w bardzo dziwny sposób. Na początek, w niejako pełnej wersji, otrzymamy dostęp tylko do kilku lokacji i pierwszych kilku misji. Kolejne zadania oraz zlecenia będą graczom udostępniane za pośrednictwem internetu, drogą cyfrową niczym dodatki DLC. Nadal nie wiemy, w jaki sposób zostanie to rozwiązane, i przede wszystkim, ile za to wszystko zapłacimy.

Twórcy z firmy IO Interactive jednak są przekonani o sile tej gry i wierzą w swoje umiejętności. Faktycznie, gra Hitman na PlayStation 4 oraz Xbox One prezentuje się znakomicie. Jedna lokacja z najnowszej odsłony serii jest większa od wszystkiego, co widzieliście w przypadku gry Hitman: Absolution. Już ten element o czymś świadczy, mimo wszystko nadal obawiam się finalnej wersji i tego usilnie forsowanego modelu dystrybucji kolejnej zawartości. Oby tylko Square Enix nie ”przejechało się” na swoich pomysłach.

Hitman pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC w marcu przyszłego roku. Poniżej możecie obejrzeć dwa filmiki wideo. Na jednym odtwórca roli Agenta 47 rozmawia z fanami gry, zaś na drugim twórcy opowiadają o najnowszej odsłonie serii.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=TOF7un6aINM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=7FBnyLrcfqE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Resident Evil: Revalations 2 – opublikowano pierwszy trailer gry

Capcom zdecydowało się opublikować w sieci zwiastun Resident Evil: Revelations 2, który...
Read More