Hitman – beta testy gry już w lutym przyszłego roku

Duńskie IO Interactive zapowiedziało beta testy gry Hitman na początku przyszłego roku. Odbędą się one na PlayStation 4 i pecetach, a co z użytkownikami Xbox One?

Zgodnie ze wspomnianymi doniesieniami IO Interactive, udział w becie gry Hitman na PlayStation 4 będzie możliwy już od 12 lutego przyszłego roku, podczas gdy na komputerach osobistych od 19 dnia tego samego miesiąca. Niestety dla posiadaczy konsoli Xbox One udział w beta testach będzie najprawdopodobniej niemożliwy.

Uzyskanie dostępu do wczesnej wersji gry Hitman wymagać będzie złożenia przedpremierowego zamówienia na grę (w przypadku PC może być za darmo, lecz nie ma co do tego pewności).

Jeżeli mowa o zawartości pełnej wersji gry, to na PlayStation 4 gracze otrzymają trochę ekskluzywnych dodatków. Twórcy na imprezie PlayStation Experience 2015 wspomnieli o serii kontraktów zatytułowanych The Sarajevo Six. Jest to pakiet sześciu misji umożliwi nam ukrócenie żywotów szeregu byłych członków pewnej brutalnej organizacji paramilitarnej, podejrzewanych o popełnienie licznych zbrodni wojennych. IO Interactive twierdzi, że zadania te rozrzucone będą po całym globie, a pierwsze trzy będą gotowe już na wyznaczoną na marzec premierę gry.

Gra Hitman zapowiada się niesamowicie i zostanie wydana już w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Beta testy nie dotyczą jednak konsoli Micorosoftu.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Mzhg4bpMrD8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”565ffbda41f2d0122b01fe95″]

Written By
More from Patryk

Dark Souls 3 na początku 2016 roku?

Wiele wskazuje na to, że redakcja IGN nieuważnie ujawniła datę premiery gry...
Read More