Historyczne postaci ujawnione w grze Assassin’s Creed Syndicate

W sieci coraz częściej pojawiają się nowe materiały z gry Assassin’s Creed Syndicate. Dziś możecie poznać historyczne postaci, które pojawią się w najnowszej części cyklu o asasynach.

Kierownictwo firmy Ubisoft opublikowało najnowszy trailer gry Assassin’s Creed Syndicate. Możecie liczyć na charakterystyczny materiał, bowiem został on poświęcony głównie historycznym bohaterom, którzy pojawią się w najnowszej odsłonie cyklu o skrytobójcach. Jest ciekawie i można zawiesić oko na wyśmienitej oprawie graficznej, choć stosunkowo na poziomie Assassin’s Creed Unity.

Oczywistym jest, że poniższy materiał wideo zawiera mnóstwo spojlerów, które w jakiś tam sposób mogą zaburzyć obcowanie z tym świetnym tytułem. Mimo wszystko, jeżeli nie obawiacie się nieco podejrzeć, to trailer Assassin’s Creed Syndicate jest rzeczywiście ciekawy i widać ambitnie zrealizowany plan Ubisoftu. Ponownie spotkamy na swojej drodze historyczne postaci, które w jakiś tam sposób wspomogą nas w walce o przejęcie władzy w wirtualnym Londynie.

Najnowsza odsłona serii pozwoli graczom na wcielenie się w dwójkę bohaterów. Rodzeństwo, Jacoba oraz Evie. Całkiem fajne rozwiązanie, bowiem charakterystyka rozgrywki ma się różnić w zależności od tego, w kogo gracz zdecyduje się wcielić. Warto również wspomnieć o wprowadzeniu systemu brutalnej walki wręcz oraz linki holowniczej.

Gra Assassin’s Creed Syndicate pojawi się na Playstation 4 oraz Xbox One już 23 listopada. Ubisoft zapowiedziało, że miesiąc później gra zostanie opublikowana również na PC.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=G4i2ZErZbBA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider – przegląd pierwszych recenzji gry

W sieci pojawiają się pierwsze recenzje gry Rise of the Tomb Raider...
Read More