Hideo Kojima zapowiada kolejny gameplay z gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Największa premiera tego roku dopiero na początku września. Wtedy to debiutuje Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, ale gameplay już wkrótce.

Hideo Kojima na swoim Twitterze zapowiedział udostępnienie filmiku z rozgrywką z Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Już w przyszłym tygodniu firma Konami zaprezentuje nowy fragment gameplayu, który powinien ukazać nam misję z targów E3 2015 w nieco inny sposób.

Już dziś jestem ciekawy, czym zaskoczy nas Hideo Kojima, ale jestem pewien, że warto na ten materiał czekać. Już w Los Angeles japoński producent udowodnił, że jest geniuszem a jego gry trzymają najwyższy poziom z możliwych.

Oczywiście Hideo Kojima nie byłby sobą, gdyby nie zamieścił wpisu na Twitterze zapowiadającego kolejny gameplay z gry. Możemy na nim usłyszeć krótki komunikat oraz menu główne gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

Piąta odsłona serii na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste pojawi się na rynku już 1 września tego roku.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/07/05/hideo-kojima-teases-new-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-gameplay-video-shows-first-few-seconds/]


Written By
More from Patryk

Jak wygląda mechanika rozgrywki w Bloodborne?

Na kanale PlayStation HK pojawił się nowy materiał prezentujący rozgrywkę z Bloodborne...
Read More