Hideo Kojima wypowiada się na temat rozgrywek wieloosobowych w The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain posiadać będzie tryb wieloosobowy. Na tan moment nie wiemy w jakiej formie, ale twórca gry, Hideo Kojima, postanowił się wypowiedzieć na ten temat.

Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.
Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.

W trakcie targów E3 w Los Angeles zaprezentowano nam nowe materiały z rozgrywki w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Tytuł zostanie wydany na PlayStation 4 oraz Xbox One, ale zawierać będzie również tryb wieloosobowy. Hideo Kojima, twórca gry, postanowił wypowiedzieć się na temat potyczek wieloosobowych w swoim nowym projekcie.

“Ludzie, którzy będą chcieli zaprojektować własną bazę mogą korzystać z interfejsu gry oraz urządzeń mobilnych. Na ten moment nie mogę mówić nic więcej, ponad to, co widzieliśmy podczas ostatniej prezentacji. Gracze będą mogli napadać na bazy innych, infiltrować je, ale i narażeni są na ataki innych”.

Jak widać, japoński deweloper ma własny pomysł na tryby multi. Kojima planuje ponowne wprowadzenie do rozgrywki motywu organizacji własnej bazy. Mowa tutaj o budynku, który każdy gracz mógłby projektować wedle własnego uznania. “Mother Base”, bo tak nazywać mają się owe miejsca, będą mogły być atakowane i infiltrowane przez innych graczy. Na ten moment projektant nie ujawnia jednak większej ilości informacji w tym temacie. 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest pełnoprawną, piątą odsłoną serii, która kontynuuje wątki rozpoczęte jeszcze w grze Metal Gear Solid: Peace Walker. Gra ma trafić na kilka platform, w tym PlayStation 4 i Xbox One. Tylko tam będziecie mogli sprawdzić nową jakość technologiczną marki, a to za sprawą zaawansowanego silnika graficznego FOX Engine.

Written By
More from Patryk

Zapraszamy wszystkich na Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition II

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA SPOTKANIE GRACZY I PRACOWNIKÓW BRANŻY GIER NA IMPREZIE POG(R)ADAJMY....
Read More