Hideo Kojima w genialny sposób żegna się z fanami Metal Gear Solid

Łezka się w oku kręci na samą myśl o odejściu Hideo Kojimy i zakończeniu serii Metal Gear Solid. Przy premierze gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain legendarny producent postanowił pożegnać się z fanami…w osobliwy sposób!

Konami zachowało się na koniec z wielką klasą i opublikowało materiał wideo z gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Nie jest to jednak zwykły trailer, ale ostatnie pożegnanie Hideo Kojimy z graczami. To genialny i prosty materiał wideo, w którym mistrz Kojima pozdrawia fanów i dziękuje wszystkim za wieloletnią współpracę. Bez tego człowieka nie byłoby sukcesu tej potężnej marki i setek godzin wspaniałej rozrywki każdego fana serii.

Hideo Kojima nie tylko wprowadził do gier wideo swój urok, pomysły oraz nową mechanikę. Producent przy okazji pierwszego Metal Gear Solid wprowadził do gier wideo niesamowitą filmowość i ujęcia kamery, dramatyzm scen oraz niesamowity klimat.

Poniżej możecie zobaczyć materiał wideo, w którym sam Kojima stwierdza, że chyba nikt nie byłby w stanie prowadzić markę przez 28 lat i robić to sensownie. Warto to podkreślić, że producent przy każdej z gier z serii pracował, jakby była to jego ostatnia. Przez lata udawało się dzięki temu wykrzesać z konsol oraz uniwersum genialny poziom. Hideo Kojima na samym końcu zapewnia o jakości gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain i jednocześnie przeprasza, że prace nad tym tytułem trwały aż tak długo.

Cóż, należy godnie i z owacją na stojąco pożegnać tego wielkiego mistrza. Nikt nie robi takich gier jak on i raczej nikt nigdy nie powtórzy jego wielkiego sukcesu. Czym się teraz Kojima będzie zajmował, czy wróci do gier, czy znajdzie zatrudnienie gdzieś indziej? Należy poczekać a w międzyczasie cieszyć się Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/big-boss.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=P8RCD2KAbX4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55929ad417ada36c53718125″]

Written By
More from Patryk

Battlefield 4 Naval Strike w pełnej okazałości na nowym zwiastunie

Battlefield 4 Naval Strike to trzecie z rzędu rozszerzenie DLC do gry...
Read More