Hideo Kojima przywiezie na targi E3 niesamowity trailer

Hideo Kojima pracuje aktualnie nad Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Tytuł zmierza na PlayStation 4 oraz Xbox One. Japoński deweloper przywiezie na targi E3 zupełnie nowy trailer gry

Wszyscy czekamy na nowe fragmenty Metal Gear Solid V: The Phantom Pain na E3.
Wszyscy czekamy na nowe fragmenty Metal Gear Solid V: The Phantom Pain na E3.

Legendarny twórca gier z serii Metal Gear Solid, a więc Hideo Kojima, przygotowuje się na tegoroczne targi E3, które odbędą się w czerwcu w Los Angeles. Producent zamierza przywieźć na targi trailer, którego jak dotąd nie prezentowano. Materiał ma zawierać niesamowite efekty oraz urywki rozgrywki. Ma być to coś innego, niźli publiczność oczekuje. Oczywiście mowa tutaj o zwiastunie Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Gra ma trafić na konsole PlayStation 3 oraz Xbox One. Na targach w Los Angeles możemy spodziewać się czegoś ekstra. Oto co na ten temat ma do powiedzenia sam Kojima:

”Spodziewam się, że twórcy gier przywiozą zwiastuny rodem z Hollywood, a więc wybuchy, pościgi, strzały, fajerwerki oraz bitwy. Ja się od tego odcinam i pokażę coś zupełnie innego. Zebrałem mnóstwo opinii od fanów grających w Ground Zeroes, wiem co chcę im zaprezentować.”

Metal Gear Solid V The Phantom Pain to drugi tytuł z tej serii wychodzący na najnowszą konsolę Sony PlayStation 4. Historia piątej części Metal Gear Solid – The Phantom Pain zaczyna się po przebudzeniu Snake’a po 9-cio letnie śpiączce. Czekamy na kolejne materiały z tej gry z niecierpliwością. Dla przypomnienia, warto rzucić okiem na zeszłoroczne E3 oraz prezentację Kojimy.

Written By
More from Patryk

Ostatni odcinek The Wolf Among Us dostępny w tym tygodniu

Firma Telltale Games udostępniła najnowszy zwiastun ostatniego odcinka gry The Wolf Among...
Read More