Hideo Kojima prezentuje nowy materiał wideo z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain!

W sieci pojawił się ciekawy filmik prezentujący rozgrywkę z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Okazuje się, ze Hideo Kojima po raz kolejny stawia na skradanie się, walkę z ukrycia oraz klimat.

Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.
Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.

Tego mogliśmy się spodziewać, zupełnie nieoczekiwanej prezentacji wyrywkowego materiału rozgrywki z Metal Gear Solid V: The Phantom Pan. Hideo Kojima zamieścił ten film bez większych ceregieli, jednakże jego jakość przemawia sama za siebie.

Około dwie minuty skradania się, krycia pod kartonami, w śmietniku oraz bezszelestne eliminowanie wrogów. jak widać powrócił również pistolet usypiający oponentów. Środowisko gry wygląda na dość przekonujące, jest sporo ukrytych elementów, miejsc w których możemy się skryć, oraz przeczekać ewentualny alarm. Co więcej, widać że oprawa wizualna, tym bardziej animacja bohaterów, została poprawiona względem poprzednich części gry. Snake otrzymał teraz płynniejsze ruchy oraz wiele nowych sekwencji. 

Materiał możesz obejrzeć poniżej, na więcej będziemy musieli poczekać do przyszłego tygodnia, kiedy to mają miejsce targi E3 w Los Angeles. Osobiście uważam, że Kojima nas jeszcze zaskoczy, też tak sądzicie?

Written By
More from Patryk

Koniec konsol przenośnych?

Tekst o „handheldach” na Kotaku.com skłonił mnie do głębszego przemyślenia tematu konsol...
Read More