Hideo Kojima prezentuje aktualną formę Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Hideo Kojima, twórca gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, opublikował na Twitterze zdjęcia z aktualnych prac nad tym tytułem. Dobiegają one końca, ale nadal nie znamy dokładnej daty premiery.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.

W sieci pojawiają się kolejne informacje na temat premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oraz samej gry. Na swoim koncie na Twitterze producent gry w osobie Hideo Kojimy zaprezentował graczom kilka interesujących zdjęć.

Aktualnie produkcja jest najprawdopodobniej w ostatniej fazie produkcji. Hideo Kojima podzielił się na Twitterze informacjami o tym, iż w momencie gdy twórca jest w stanie zagrać w dany tytuł, daje mu to również możliwość oceny, czy jest ona interesująca, ciekawa i intuicyjna.

Szef zespołu Kojima Productions zamieścił również w sieci kilka ciekawych ujęć. Na poniższych wpisach możecie rzucić okiem na odpalony tytuł najednej z konsol (limitowane PlayStation 4).

Warto również podkreślić, iż Hideo Kojima nie potwierdził ostatecznej daty premiery swojej superprodukcji. Tytuł najpewniej pojawi się w przyszłym roku na konsolach stacjonarnych, ale nadal nie znamy ostatecznej daty debiutu Metal Gear Solid V: The Phantom Pain między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czekamy!

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2014/12/29/hideo-kojima-shows-more-metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-explains-current-development-stage/]

 


Written By
More from Patryk

Battlefield Hardline – wysyp informacji oraz zwiastun!

Battlefield Hardline to policyjna opowieść w klimatach strzelaniny pierwszoosobowej od studia Visceral...
Read More