Hideo Kojima pracuje nad nową odsłoną Silent Hill!

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat marki Silent Hill. Okazuje się, że za najnowszą odsłonę serii odpowiadał będzie Hideo Kojima, twórca Metal Gear Solid.

Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.
Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.

Hideo Kojima oraz Guillermo del Toro będą pracować wspólnie nad kolejną odsłoną serii Silent Hill. W trakcie targów gamescom 2014 zaprezentowano pierwszy zwiastun tej gry, gdzie w głównego bohatera wciela się aktor Norman Reedus, znany przede wszystkim z roli Daryla Dixona z serialu ”The Walking Dead”.

Firma Sony udostępniła na gamescomie zwiastun projektu o nazwie P.T, którego demo opublikowano na platformie PlayStation Store. Użytkowniczka serwisu Twitch o pseudonimie ”SoapyWarpig” ukończyła wersję demonstracyjną rzeczonej produkcji, aby na końcu dowiedzieć się, że Hideo Kojima wraz z Guillermo del Toro pracują wspólnie nad grą Silent Hills.

Szczególnie interesująca jest literka ”s” tworząca liczbę mnogą z tytułu gry. Nie wiadomo czy projektowane będą dwie gry, a może del Toro nakręci serial wspierający grę Hideo Kojimy. Na ten moment oficjalnego wyjaśnienia tego nazewnictwa brak. Poniżej możecie rzucić okiem na pierwsze materiały wideo zapowiadające ten tytuł. Jest to krótki fragment wideo, który prezentuje niesamowity poziom audiowizualny. Jesteście zainteresowani powrotem do Silent Hill?

Written By
More from Patryk

Do czego przyda nam się zręczność w Fallout 4?

W sieci pojawił się kolejny materiał promocyjny gry Fallout 4. Tym razem...
Read More