Hideo Kojima poleca graczom figurkę kolekcjonerską seksownej Quiet

Jeżeli jesteście zbieraczami gadżetów kolekcjonerskich swoich ulubionych gier, to powinniście zainteresować się figurką Quiet z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.

Hideo Kojima potwierdził wypuszczenie na rynek figurki kolekcjonerskiej bohaterki gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Mowa tutaj oczywiście o postaci seksownej, ale i niebezpiecznej Quiet, która będzie towarzyszyć protagoniście piątej odsłony serii skradanek podczas misji.

W sieci pojawiły się zdjęcia tego niezwykle interesującego gadżetu, który gracze mogliby z dumą postawić w swoich pokojach. W Japonii figurka pojawi się w oficjalnej sprzedaży już 30 kwietnie, a Stanach Zjednoczonych w czerwcu. Nie wiadomo nic na temat rynku w Europie.

Quiet została przygotowana z dbałością o wszystkie detale. Jej uzbrojenie jest wyraziste i pełne szczegółów. Bohaterka otrzyma potężny karabin snajperski, ale również nóż oraz pistolet.

Wymiary figurki to 100 mm × 55mm × 260.5mm. Waga gadżetu to 220 g. Cenę ustalono na poziomie 99, 99 dolarów, a więc około 370 złotych. Jesteście zainteresowani?

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/06/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-quiet-play-arts-kai-figure-is-sexy-and-strong-releasing-in-june/]

Written By
More from Patryk

Tomasz Majewski zaprasza do zagrania w Dying Light

Dying Light okazało się wielkim sukcesem rodzimego studia Techland. Gra sprzedaje się...
Read More