Hideo Kojima może pojawić się na The Game Awards

The Game Awards to jedna z najciekawszych imprez w branży gier wideo. Geoff Keighley z Game Trailers jest jej organizatorem i wiele na to wskazuje, że na miejscu pojawi się też Hideo Kojima.

Od wielu dni Geoff Keighley zapowiada swoją wielką imprezę, która pozwoli nam zapoznać się z kilkoma gorącymi prezentacjami oraz zapowiedziami. Organizator The Game Awards ciągle podgrzewa atmosferę, a teraz, według najnowszych informacji na wydarzeniu może pojawić się sam Hideo Kojima.

Geoff Keighley przygotował dla zainteresowanych wiele ciekawych atrakcji, na imprezie pojawią się między innymi Far Cry Primal, Quantum Break, gorące zapowiedzi Microsoftu, dodatki do gry Rise of the Tomb Raider, nowi zawodnicy do Mortal Kombat X oraz specjalna zapowiedź od Oculusa. To jednak nie wszystko, bo na miejscu może pojawić się również największa gwiazda gamedevu.

Na portalu społecznościowym Periscope Geoff Keighley wspomniał, że odbyło się wiele rozmów na temat pojawiania się Hideo Kojimy podczas The Game Awards. Jest nawet krótki filmik zamieszczony na YouTube na ten temat.

Z pewnością pojawienie się Hideo Kojimy na tej imprezie będzie czymś znaczącym. Od wielu miesięcy jesteśmy utwierdzani w przekonaniu, że Kojima nie jest już pracownikiem Konami. Warto by usłyszeć więc z ust samego producenta komentarz na ten temat i może wypowiedź na temat jego planów na przyszłość.

Czyżby na The Game Awards Hideo Kojima mógł rzeczywiście się pojawić i zapowiedzieć swój nowy projekt? Pewnie mało prawdopodobne, ale…

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3bHBDsbTOXQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56556cc641f2d0122bb30d93″]

Written By
More from Patryk

Wspaniałe screeny z gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain i wymagania sprzętowe

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain otrzymało właśnie piękną galerię screenów...
Read More