Hideo Kojima jest szczerze zainteresowany dalszą współpracą z Guillermo Del Toro

Hideo Kojima udzielił dużego wywiadu redakcji IGN, w którym wyjawił, że jest nadal zainteresowany współpracą z Guillermo Del Toro przy kolejnej grze, możliwe że czymś w stylu Silent Hills.

Szef reaktywowanego Kojima Productios jest zainteresowany ponowną współpracą z reżyserem Guillermo Del Toro. Japoński producent gier wideo znany szczególnie z niezwykle popularnej serii Metal Gear Solid jest ciągle zainteresowany współpracą z Guillermo del Toro, który był jego partnerem przy anulowanym projekcie Silent Hill oraz współtwórcą genialnego dema technologicznego P.T.

W wywiadzie udzielonym redakcji IGN mistrz Kojima przyznał, że nie ma sprecyzowanej gry na myśli, ale dobrze wspomina współpracę z Del Toro i chciałby to kontynuować.

”Nie mam pojęcia nad czym będę z nim współpracował. Może gra, film, albo anime, ale zdecydowanie chcę stworzyć coś razem z del Toro.”

Warto pamiętać, że ta dwójka współpracowała przy P.T. razem z Normanem Reedusem, który miał swoją osobą promować całe przedsięwzięcie Silent Hills. Po tym jak grę anulowano, Reedus nie przestawał nalegać na możliwość współpracy Hideo Kojimy z Guillermo Del Toro. Ten ostatni również jest zainteresowany współpracą z Kojimą i wręcz ubolewa, że projekt gry Silent Hills upadł.

Skoro jest tyle wspólnych chęci, to może faktycznie wreszcie Panowie zrobią coś w kierunku niesamowitej gry wideo w klimacie survival horror. Chciałbym zobaczyć jakiś ich nowy projekt, mimo wszystko bardzo kibicuję również marce Silent Hill, której jestem wielkim i oddanym fanem. Szkoda że to wszystko się tak potoczyło, ale trzymajmy kciuki za oba projekty.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/07/kojima-del-toro-cliffy.jpg”]
Written By
More from Patryk

Ujawniono nowe fragmenty wideo oraz przeciwników w Resident Evil: Revelations 2

W sieci pojawił się krótki montaż wideo przedstawiający trzech nowych przeciwników z...
Read More