Hideo Kojima jest szczerze zainteresowany dalszą współpracą z Guillermo Del Toro

Hideo Kojima udzielił dużego wywiadu redakcji IGN, w którym wyjawił, że jest nadal zainteresowany współpracą z Guillermo Del Toro przy kolejnej grze, możliwe że czymś w stylu Silent Hills.

Szef reaktywowanego Kojima Productios jest zainteresowany ponowną współpracą z reżyserem Guillermo Del Toro. Japoński producent gier wideo znany szczególnie z niezwykle popularnej serii Metal Gear Solid jest ciągle zainteresowany współpracą z Guillermo del Toro, który był jego partnerem przy anulowanym projekcie Silent Hill oraz współtwórcą genialnego dema technologicznego P.T.

W wywiadzie udzielonym redakcji IGN mistrz Kojima przyznał, że nie ma sprecyzowanej gry na myśli, ale dobrze wspomina współpracę z Del Toro i chciałby to kontynuować.

”Nie mam pojęcia nad czym będę z nim współpracował. Może gra, film, albo anime, ale zdecydowanie chcę stworzyć coś razem z del Toro.”

Warto pamiętać, że ta dwójka współpracowała przy P.T. razem z Normanem Reedusem, który miał swoją osobą promować całe przedsięwzięcie Silent Hills. Po tym jak grę anulowano, Reedus nie przestawał nalegać na możliwość współpracy Hideo Kojimy z Guillermo Del Toro. Ten ostatni również jest zainteresowany współpracą z Kojimą i wręcz ubolewa, że projekt gry Silent Hills upadł.

Skoro jest tyle wspólnych chęci, to może faktycznie wreszcie Panowie zrobią coś w kierunku niesamowitej gry wideo w klimacie survival horror. Chciałbym zobaczyć jakiś ich nowy projekt, mimo wszystko bardzo kibicuję również marce Silent Hill, której jestem wielkim i oddanym fanem. Szkoda że to wszystko się tak potoczyło, ale trzymajmy kciuki za oba projekty.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/07/kojima-del-toro-cliffy.jpg”]
Written By
More from Patryk

Nowy Need for Speed zapowiedziany na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

Należące do Electronic Arts studio Ghost Games zapowiedziało właśnie powrót kultowej marki...
Read More