Hideo Kojima do końca będzie pracować nad Metal Gear Soild V: The Phantom Pain

Choć Hideo Kojima nie będzie już współpracował z Konami, to fani serii Metal Gear Solid mogą być spokojni o najnowszą odsłonę serii, czyli Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.

Zarówno japońska firma, jak i sam Hideo Kojima uspokoili wszystkich fanów serii Metal Gear. Pojawiały się bowiem głosy, że najnowsza odsłona cyklu, ze względu na odejście Kojimy z Konami może być zagrożona. Oficjalne wiadomości z obozu japońskiej firmy na szczęście wszystko wyjaśniają.

Konami poinformowało, że premiera gry, która zaplanowana jest na 1 września nie jest zagrożona. Ponadto firma zapewniła, że Hideo Kojima będzie do końca, czyli zapewne do dnia premiery, pracował nad grą Metal Gear Soild V: The Phantom Pain.

Chcę zapewnić wszystkich fanów, iz do końca będę pracował nad Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jestem zdeterminowany, by stworzyć najlepszą grę, nad jaką kiedykolwiek pracowałem.”- powiedział sam Hideo Kojima.

Wygląda na to, że wszyscy fani Kojimy oraz Big Bossa mogą odetchnąć z ulgą. Warto wspomnieć, że Metal Gear Soild V: The Phantom Pain trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/03/20/metal-gear-solid-5-hideo-kojima-development/]

Bo mistrz Kojima jest tylko jeden!
Bo mistrz Kojima jest tylko jeden!

 

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy zwiastun Child of Light przedstawia świat gry

W NAJNOWSZYM ZWIASTUNIE TWÓRCY SKUPILI SIĘ NA ŚWIECIE, KTÓRY BĘDZIE NAS OTACZAŁ...
Read More