Hellraid’s not dead – Techland zapowiada materiały do swojego nowego IP

Polskie studio Techland jest autorem światowego hitu Dying Light. Autorzy gry o zombie nie spoczywają na laurach i potwierdzają wznowienie prac nad swoim nowym dziełem pod tytułem Hellraid.

W zeszłym miesiące pojawiły się informacje o wstrzymaniu prac przez producenta nad nowym produkcją pod tytułem Hellraid. Na dniach twórcy potwierdzili, że nie porzucili swojego nowego projektu. Przy okazji przedstawiciel Techlandu pochwalił się liczbą użytkowników, którzy sprawdzili Dying Light. Liczba wynosi 4,5 miliona, przy czym trzeba zaznaczyć, że rzeczywista liczba sprzedanych kopii jest mniejsza.

Reprezentant polskiego producenta gier video zapowiedział, że prace nad Hellraid zostaną wznowione jak tylko skończą się prace nad dodatkową zawartością dla Dying Light. Wielu graczy ukończyło już tę produkcję, więc twórcy postanowili wzbogacić rozgrywkę o kolejne godziny.

Decyzją o podaniu tych informacji do publicznej wiadomości był fakt, że twórcy chcieli być w porządku wobec graczy, którzy mogliby liczyć na to, że na E3 zostaną zaprezentowane zapowiedzi dotyczące Hellraid. Przy okazji zostały zapowiedziane pierwsze materiały z nowego IP, których możemy się spodziewać w trzecim kwartale bieżącego roku.

[dzięki http://www.eurogamer.net/articles/2015-06-01-techland-insists-hellraid-isnt-cancelled]

[Autor – Piotrek]

 

Written By
More from Piotr Parchan

Wrażenia z wersji beta Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront jest grą akcji osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Za...
Read More